Služby

Mít či nemít vlastní e-shop? Zaměstnání nebo podnikání?

Online prostředí má brány stále dokořán a vítá všechny, kteří se chtějí přidat. Dobré nápady umí patřičně ocenit a nezná hranic. Co začínalo jako koníček, změní se v drobný přivýdělek.
Co bylo jen drobným přivýdělkem je prací na plný úvazek. Začněte i vy s e-shopem. Je to snadné a stojí to méně, než myslíte.

Kamenné prodejny na ústupu

E-shopy mají před sebou zářnou budoucnost, protože nejsou nákladné a jsou otevřeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Dokáží prodávat zboží z celého světa a zároveň do celého světa. Za jediný den je možné obsloužit stovky nebo i tisíce zákazníků.
Nakupování v nich je pohodné a rychlé. Kamenné prodejny porážejí na celé čáře a ty se začínají postupně měnit jen ve výdejní nebo kontaktní místa. Je nejvyšší čas, abyste se k nim připojili i vy.

nakupovani

Dobrý nápad, troška času a pár desetikorun

Opravdu potřebujete jen tak málo, abyste se pustili do vlastního podnikání a založili e-shop? Ano, je to tak. Nejdražší položkou je vyřízení živnostenského listu. Samotný start podnikání na internetu stojí skutečné minimum.
Na počátku vám bude úplně stačit pronájem e-shopu a registrování domény. Teprve později můžete přemýšlet, zda potřebujete propracovanější služby.
Tvorba e-shopu je poměrné nákladná a vyplatí se skutečně jen při velkých objemech nákupů a specifických požadavcích na funkce. Připravená e-shopová řešení zvládají s přehledem všechny požadované funkce, mají k dispozici profesionální podporu a jsou pravidelně aktualizované.

Jednoduché začátky

Při podnikání na internetu neplatí pořekadlo, že začátek je těžký. Začátek je velmi jednoduchý. První zkušenosti můžete získat třeba prodejem na sociálních sítích nebo různých tržištích. Dokonce je tu i e-shop zdarma.
Jedním z řešení, která si můžete vyzkoušet na 60 dní zcela zdarma je i Zoner inShop. Bez omezení funkcemi lze nasadit přímo na vaši doménu a můžete zkusit rovnou prodávat.

nakupovani1

E-shopy zdarma vám nabízí možnost, jak bez závazků vyzkoušet, zda vám podnikání půjde a jestli má smysl dlouhodobá smlouva. Nevýhodou je, že pokud vám nastavení a funkce nebudou vyhovovat nedá se obsah importovat (zpravidla) do jiného řešení. Bude vás stát hodně času.
Jestliže jste si jisti nápadem, ale nevíte, zda má e-shop všechny funkce, můžete využít testovací období. Je to bezplatné období, během kterého si prověříte, zda vám řešení vyhovuje.

Vše za dva večery

Přednastavené šablony už využívají tisíce uživatelů, jsou neustále doplňovány a vylepšovány. Proto je zřízení e-shopu poměrně snadné, je třeba jen mít doménu a server. Samotné nastavení obchodu, obsah stránek a vzhled je na postupném klikání, výběru a vaší volbě. Vše je intuitivní a snadné.
Otevření e-shopu není problém a pokud se budete starat i o propagaci a publicitu, zákazníci si k vám rychle najdou cestu.

nakupovani2

Za malý peníz a bez nutnosti dvou VŠ

Začátek podnikání prostřednictvím e-shopu můžete zvládnout s minimem nákladů. To v případě, že budete zboží jen přeprodávat a inkasovat provizi. Za skladování a dopravu bude odpovědný dodavatel. Takový e-shop je výborným přivýdělkem při trvalém zaměstnání.
Nejsou ani potřeba žádné znalosti z IT oblasti. Zvládají to studenti, maminky na mateřské často i dospívající děti. A pokud si váš nápad najde cestu ke stovkách zákazníků je čas na vlastní e-shopové řešení a změnu rutinní práce v kanceláři za dráhu samostatného podnikání.
Budete moci pracovat podle vlastního časového rozvrhu a třeba z Kanárských ostrovů.
Na počátku investujete jen pár korun a čas. Proč to nezkusit?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup