Bydlení

Moderně řešené projekty rodinných domů


Pod pojmem „rodinný dům“ si každý z nás představí docela určitě trochu něco jiného. Někdo bude mít před očima dřevostavbu v rustikálním stylu a pro někoho je tento pojem synonymem přepychové vily. Ať už si představíme jakýkoliv typ bydlení, jedno asi máme všichni společné. Chceme bydlet luxusně a přitom levně.

  • Současné moderní technologie dokážou obě tyto podmínky bezvýhradně splnit.
  • V dnešní době jsou totiž trendem nízkoenergetické projekty rodinných domů.

Pomocí 3D vizualizace získáte přesnou představu

Svůj vysněný domov si také můžete společně s projektovou kanceláří vytvořit do sebemenšího detailu. Běžnou součástí projektování domů je možnost 3D zobrazení. Budoucí majitel tedy vidí svůj dům hotový už v okamžiku, kdy ještě nezapočala stavba.

  • Každý projekt je přizpůsoben individuálnímu přání zákazníka.
  • A vůbec nezáleží na tom, zda se jedná o cihlové stavby, montované domy nebo rekonstrukce starších budov.

169 1 (1)

Odborné poradenství pomůže vytvořit 100% výsledek

Využít můžete i poradenství ohledně vnitřního zařízení. Počítat můžete s projektem přípojek, geologickým a radonovým průzkumem podlaží i s radou pro čistě estetické prvky, kterými jsou vizualizace exteriéru a interiéru. Což znamená ideální rozmístění spotřebičů, nábytku a také volba barev pro váš budoucí domov.

  • Spolehněte se na radu odborníka při výběru stavebního materiálu, způsobu vytápění, ohřevu vody nebo vyřešení kumulace dešťové vody.

Váš nový domov bude tedy nejen vizuálně přesně podle vašich představ, ale také vám pomůže šetřit finanční prostředky. Díky využití moderních prvků na vytápění, větrání i ohřev vody, se také bude zvyšovat hodnota vaší nemovitosti. A to je zejména z budoucího hlediska jistě dobrou zprávou. Buď pro vás anebo pro vaše potomky.

  • Veškeré kroky s vámi budou předem konzultovány a vy tak budete mít jistotu, že vše jde přesně tak, jak jste si přáli.
  • V cestě za vaším vysněným domovem tedy už nic nebrání.