Zboží

Knihkupectví Dobrovský


Snad každý se již setkal s tímto skvělým knihkupectvím. Má pěkně rozdělené jednotlivé sekce a svojí nabídkou uspokojí úplně všechny čtenáře nebo dokonce studenty a to jak české, tak zahraniční. Nabízí skutečně mnoho rozličných žánrů. Některé knihy jsou zajímavé svým obsahem i provedením, ale cenově jsou dražší, což může mnohé odradit od koupě. Knihkupectví má mnoho svých kamenných poboček, ale rovněž i vlastní e-shop, kde mohou zaujmout akční slevy. Poté je nákup zajímavější a rozhodně to není jediný způsob, jak využít slevu na knihy Dobrovský. Velmi zajímavé je, že lze získat peníze zpět z nákupu na svůj účet, což je velmi příjemná odměna za provedený nákup.

knihy

Cashback nejen na knihy

Cashback sice není hned vidět, ale jakmile prodejce potvrdí, že se nákup skutečně povedl, tak již nic nebrání v cestě. Sleva knihy Dobrovský je tudíž velmi dobře reálná, jen je potřeba nákup knih provést trochu jinak, než se rovnou přihlásit do e-shopu s knihami.

  • V první řadě bude nutné provést registraci na slevovém portálu Slevmi.cz. To je základní krok, jak získat peníze zpět z nákupu v knize Dobrovský eshop.
  • Abyste získali cashback, tak je nutné se přihlásit do obchodu před odkaz na slevovém portálu slevmi.cz. Pokud byste tento krok vynechali, bohužel by se cashback nezdařil. Je pravdou, že oblíbenou knihu byste bez problémů objednali, avšak bez veškerých výhod, které je škoda nevyužít.
  • Klikem jste již přesměrováni a můžete začít vybírat nejen knihy, ale i další produkty, které internetový obchod nabízí.
  • Zboží máte již ve virtuálním košíčku a klasickým způsobem ukončíte nákup. Jen na vás je, jakou si zvolíte dopravu nebo platbu.
  • Zdánlivě to vypadá, že se nic neděje, ale nebojte, stačí se později podívat na slevový portál a podle poskytované slevy se vám zde, na vašem registrovaném účtu, objeví částka, kterou si samozřejmě můžete kdykoliv nechat poslat na bankovní účet. Této transakci se říká cashback.

prodej knih
Částka, kterou dostanete zpět, se odvíjí od toho, jak velké procento se bude vztahovat na váš celkový nákup. Sleva knihy Dobrovský potěší každého, kdo využije portál Slevmi.cz, který spolupracuje takto i s dalšími eshopy.