Služby

Klimatizace do bytů i velkých hal


Pokud si chcete zajistit tepelnou pohodu v každém ročním období, pak se neobejdete bez vhodné klimatizace. Díky klimatizaci je možné ochladit i ohřát vzduch v běžných bytech, kancelářích, hotelových pokojích i ve veřejných prostorách. Kupříkladu v ordinacích, obchodech nebo kavárnách. Jednou z podmínek pro správnou funkci klimatizace je přesné propočítání požadovaného výkonu vzhledem k prostoru, který bude klimatizace upravovat. Další z prvků, který je třeba vyřešit, je navržení trasy vedení potrubí mezi vnitřní a venkovní jednotkou.

klimatizace

  • Pokud vsadíte na zkušené odborníky, pak máte jistotu, že bude vybrána nejvhodnější klimatizační jednotka z úhlu pohledu pořizovacích nákladů, komfortu i úspory energií.
  • Orientovat se v množství nabízených typů je totiž pro laika mnohdy velice obtížné.

Také samotná montáž klimatizace není jednoduchý proces. Obrátit se na nás můžete jak v případě montáží splitových jednotek 1+1 přes multisplitové jednotky 5+1 až po VRV systémy, které disponují výkonem do 100kW a své využití nacházejí především ve velkých prostorách.

Stačí nás kontaktovat. O ostatní se postaráme

Realizace klimatizace není pro naše zákazníky vůbec složitým procesem. Stačí nás kontaktovat přes webový prohlížeč nebo telefonicky a pak se domluvíme na termínu návštěvy. Probereme společně všechny možnosti a tím pádem najdeme nejvýhodnější řešení. Samotnou montáží klimatizace do bytu naše nabídka zdaleka nekončí. Pokud má zákazník zájem, pak není problém vykonávat pravidelné servisní prohlídky.

klimatizace do bytu

  • Do nabídky našich služeb patří také revize vzduchotechniky a klimatizací.
  • Opravňuje nás k tomu certifikát kategorie 1, jehož jsme držitelem.
    • Tento certifikát nám umožňuje kontrolovat zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami.