Zdraví

Klimakterium – pro mnohé ženy naprosté utrpeníZažíváte dnes a denně velké trápení? Možná jste v přechodu. Toto období se také právě nazývá klimakterium nebo také menopauza. Ovšem všechno to znamená jedno a to samé a to zkrátka jisté problémy, které mohou nastat, jakmile se do této životní fáze dostanete.

Která je to životní fáze?– jedná se o většinou o věk kolem 50 roku života ženy, ovšem často lze vidět i příznaky už od 40 roku. Každá žena má své tělo přizpůsobené a takzvaně „nastavené“ trochu jiným způsobem, takže u každé to může být zcela rozdílné.

Každá to pociťuje?– bohužel ne. Tato odpověď je zcela individuální. Stejně tak, jako u každé se to projevuje v jiném věku, i když je věk často podobný, tak u některých žen se příznaky mohou objevovat opravdu „ve velkém“ zatímco ostatní to vlastně ani nepocítí, že něčím podobným prošly.

Jak to poznám?– snad ihned. Při těchto potížích totiž nastupuje řada dalších faktorů, které se s vaším tělem začínají postupně měnit. Nejčastější bývají návaly horka, pocení, špatná nálada, nevrlost, ale také nastupují kulaté bříško nebo padání vlasů.

Proč se to děje?– s postupem času bohužel tělo začíná odbourávat některé přirozené prvky a v těle ženy jsou to právě hormony, které drží naše některé neduhy na uzdě. Ovšem jakmile se začínají z těla ženy naprosto přirozeně vytrácet vlivem stárnutí, tak se zkrátka ledacos v našem životě mění.

Jak se tomu dá zabránit?– existuje samozřejmě syntetická léčba, která vám doplní a nahradí hormony, které ztrácíte, ovšem to není zcela přirozená cesta. Mnohem lepší je, když se s tímto vyrovnáte a budete doufat, že to zanedlouho přejde.

Další východiska?– samozřejmě že existují. Některé přípravky se používají na zklidnění těchto příznaků: ,jiné je zcela odbourají.

Jako znovuzrozená

S naším přípravkem se budete cítit opět skvěle. Je zcela přírodní a pomáhá udržet životní rovnováhu a stabilitu. Udrží vás ve správné formě a odbourá všechny neduhy, které mohou s tímto životním stylem přijít.