Zdraví

Určitě zabere

Často si říkáte, že byste měli udělat nějakou životní změnu? Rozhodně nechcete vyměnit životního partnera, protože vám vyhovuje být s ním a sdílet nejrůznější pocity a zážitky, ale chtěli byste ještě něco navíc? Potřebujete si užívat více sexu a více vášně? Je jasné, že někdy vztah trochu zajde, něco se změní, protože se starostmi přichází také trochu opadnutí intimního života. Ale všechno se dá spravit. Nemusíte si kupovat vroubkované kondomy, ani zkoušet sadomasochistické praktiky. Je tu mnohem příjemnější možnost, jak změnit mnoho věcí v pár vteřinách.

láska

O čem přesně je řeč?
Mluvíme o poppers. Určitě nebudete litovat, kdy takovou věc vyzkoušíte. Někdo se dohaduje, že se jedná o drogu, ale tak to v žádném případě není. Naprosto přesně se jedná o chemickou látku isobutyl, a tedy o afrodiziakum, které je celosvětově užíváno, a to již od roku 1990. Látka je známá a užívaná pro tyto účely již od roku 1970, avšak v té době ji používali spíše homosexuálové a nebyla natolik rozšířená. Ale svět ji postupně objevil, a stala se velice oblíbenou a hojně užívanou nejrůznějšími lidmi.

Užijte si to, co jste dříve neměli
Vyzkoušejte novinky
Poppers stojí za to
Perfektní šance, jak se ponořit do světa vášně

pár

Nekonečná touha, chuť a vášeň

Někdy je dobré si užít nekonečnou touhu a vášeň, která přináší tak příjemné pocity. Čas od času na to ale nemá partner náladu, rád by si užil sex, ale tradiční formou, nikoli žádné experimenty. Pokud byste použili afrodiziakum, všechno by se mohlo v pár vteřinách změnit. Sexuální touha by přišla do jedné až dvou minut a co nebylo v plánu, se může stát velmi snadno reálným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup