Krása

Co všechno nabízíme?Erotické masáže mohou mít mnoho podob. My si nyní osvětlíme, pro koho jsou jako stvořené a kdo by sem rozhodně mohl a také měl zavítat:.
· Potěšení pro muže samostatně– Zde se můžete setkat s masáží erotickou, penisu, mýdlovou, nuru nebo tantra.

· Potěšení pro ženy samostatně– jedná se o tantra nebo klasickou masáž pro ženy.
· Pro páry společně– pokud se nebojíte a chcete zažít něco naprosto výjimečného společně.
· Další služby– footjob, lap dance, nebo také mužům můžeme dopřát nevšední zážitek při zaměření se, na jejich prostatu. Jistě velice potěšující zážitek, který vám možná přinese něco naprosto nečekaného, co si opravdu užijte. Zahoďte předsudky stranou a zkrátka to vyzkoušejte. Pak si na to jistě svůj vlastní názor vytvoříte.
Abychom si řekli, co znamenají některé, pro mnohé z nás, možná neznámé výrazy, tak si zmíníme footjob, abyste věděli, co máte čekat, nebo čeho se to vlastně týká.
– Tato metoda možná není tak známá nicméně poskytuje se například při běžné službě a jedná se o hlazení nohou vašeho intimního místa, tedy penisu. Ten se tímto způsobem hladí a různě dráždí, abyste dosáhli patřičného vzrušení, nebo také orgasmu. Trvá zhruba deset minut a tato doba se nepřičítá k času, který s danou partnerkou strávíte. Ovšem můžete si právě tento způsob rozkoše dopřát, pokud to budete žádat.
Naproti tomu lap dance znamená kontaktní tanec, který vás však také bude dráždit.

– Je to druh erotického tanečního vystoupení. Už se vám sbíhají sliny? Komu taky ne, protože obzvláště muži jsou zkrátka vyvinutí na to, že se velice rádi dívají na pěkné věci, které je vzrušují a k tomu je jistě ta pravá nejkrásnější partnerka, kterou si z naší široké nabídky veškerých žen můžete vybrat. Častěji se používá tato metoda ve striptýzových klubech. Typicky muž sedí a partnerka jej dráždí svým vystoupením tedy tancem. Je to doplňková služba ke klasické erotické masáži. Tento způsob je samozřejmě jako první před začátkem a vším ostatním, aby vás to navnadilo, rozžhavilo a také dostatečně dopředu vzrušilo. Jistě se vám při tomto rozproudí krev v těle. Trvá přibližně 10 až 15 minut.