Vzdělání

I počítač se může dostat do potíží


Už se vám to taky někdy stalo? Pracujete na PC, píšete velmi důležitou zprávu, vyplňujete zásadní tabulku, vytváříte vypovídající grafy a najednou váš počítač přestane fungovat. Někdy se také stane, že nefunguje už po spuštění.

Jakákoli porucha je nemilá a otráví nám život. Rozhodně se ale nepouštějte sami to opravit, můžete napáchat ještě více škody, popřípadě nenávratná poškození. To přece nechcete. Vždy se obraťte na odborný servis. Jste-li šťastní majitelé počítačů Asus, rádi vaše potíže vyřešíme .

bílá notebook, asus

Nejčastější potíže, které váš počítač mohou postihnout

Jen tak pro představu, víte, jaké závady vás mohou nejčastěji překvapit a je lepší nechat je vyřešit odborníky? Jedná se zejména o pomalý chod systému, což dokáže práci zkomplikovat celkem dost a připravit vás tak o mnoho času.

Dále se jedná o usazený prach a nečistoty. To je celkem běžná záležitost. Prach je nasáván ventilátory, které zajišťují cirkulaci vzduchu nutnou pro chlazení systému. Díky jeho usazování pak dochází k přehřívání procesoru a to se odrazí na funkci celého PC. Není tedy od věci, nechat váš počítač pravidelně od prachu čistit. Domácí vysavač ovšem není ideální.

Velmi častým problémem je také tzv. zhroucení systému, což je zásadní věc pro správné fungování všeho ostatního. Jakýsi mozek vašeho počítače. Takové zhroucení může být způsobeno různými příčinami, již zmíněným přehřátím, ale i třeba vadnými místy na disku, zavirováním či nebezpečným programem. Zde je na místě provést důkladnou diagnostiku.

žena, notebook, fialové triko

Doma nic neopravujte a rovnou vyhledejte servis

Nabízíme komplexní služby v oblasti servisu, to zahrnuje nejen řešení potíží, ale i preventivní prohlídky. Řešit dokážeme nejen hardware, ale stejně dobře i software. Provádíme tedy:
· Preventivní prohlídky PC
· Přeinstalování systému
· Odvirování PC
· Nastavení nejrůznějších služeb včetně internetu
· Zálohování veškerých dat
· Záchranu dat v případě nutnosti a další úkony

Pokud tedy máte i vy nějaké potíže s počítačem, neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám.