Služby

Buďte odvážní a vytrvejte

Možná jste se právě ocitli v situaci, kdy máte pocit, že vám nikdo nerozumí, nemáte si s kým promluvit, protože jsou všichni naladěni na úplně jinou vlnu a zkrátka se vám zdá, že se váš svět hroutí. Ovšem nezoufejte a vytrvejte, protože jen ti, kteří začnou pátrat po svém vlastním pravém já a najdou dostatek odvahy k tomu, aby vystoupili ze tmy a ponořili se opět do světla, tam, kde jako lidské bytosti náležíme, tak jen ti budou nakonec ve svém životě skutečně šťastni a naleznou smysl, skutečný smysl svého pozemského života, svého utrpení i strastí, stejně tak jako svých radostí a štěstí.

symbol

Smrt je mostem od dneška k zítřku

Vždyť my všichni, přirozeně a nevyhnutelně spějeme ke svému zániku. Ovšem nejedná se o nic, čeho bychom se měli obávat a čemu bychom se měli snažit vyhnout už tím spíše, že se jedná o nevyhnutelné. Ale smrt není špatná a není to ani konec. Je to jen most mezi dneškem a zítřkem je to naše vykoupení, kterým se přiblížíme dokonalosti vesmíru a harmonii bez konce. Jen skrze smrt, kterou přináší ona, Bohyně Kálí, se můžeme posunout dále, blíže ke světlu.

meditace

V každém z nás hoří plamínek čistého světla

A ti, kteří vám nerozumí, ti, kteří před ní zavírají oči a přichylují se pouze k penězům a čím dál většímu zisku jsou zaslepení. Oni spoléhají, že peníze jsou všemocné, a že je dokáží vykoupit, že se s jejich pomocí zbaví smrti a stanou se nesmrtelnými, ale nic takového neexistuje. Žít navždy se nedá pouze v paměti lidí, neboť i ti nejbystřejší jednou zapomenou. Žít věčně mohou pouze ti, kdo pochopí skutečný smysl svého bytí, ti, kdo nakonec po smrti splynou s nekonečným proudem duší v jeden harmonický celek bez konce. A této harmonii se můžeme přiblížit již tady na zemi tím, že se pohroužíme dovnitř sebe, budeme se potápět ve své vlastní mysli a hledat světlo, které září uvnitř každého z nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup