Krása

Jak svést ženu


Metody, jak navázat kontakt s někým sympatickým, se v podstatě nemění. Podobné „fígle“, jaké využívají současní mladí muži, používali i jejich dědové. První, co je zapotřebí před zahájením nějaké náročnější konverzace udělat, je přijít vůbec na to, jak zaujmout holku. Univerzální rady asi neexistují. Každá dívka je jiná a každý muž má jiné dispozice při navazování kontaktu.

hezká holka

 • Dvě rady by ale mohly platit.

  1. Muž by měl být vtipný. Jestliže umíte dívku rozesmát, pak máte nakročeno k cíli.
  2. Chce to trochu tajemna. Na první schůzce jí rozhodně o sobě neříkejte vše. Dobře si předem rozmyslete, co by bylo dobré jen naznačit, aby se kolem vás vytvořila tajemná aura.

Rady možná dobré, ale je tu malý problém. Nejprve to chce přijít na to, jak oslovit holku, která vám padla do oka. Prostě, jak se seznámit. Jak udělat ten první krok. Jestliže na to máte dostatek prostoru (ples, společné přednášky, jste kolegové v zaměstnání), pak máte vyhráno.

 • Na dívky a ženy působí doslova magicky tři věci:

  1. jiskra v oku
  2. úsměv na tváři
  3. energie.

Prostě se tak trochu předvádějte. Ale nezapomeňte, že všeho s mírou. Dívka bude chtít někoho vtipného a žádného kašpara.

Květinou rozhodně nic nezkazíte

Ve chvíli, kdy už je komunikace navázána, je nutné udělat další krok. A někdy je dobré udělat něco, co bude úžasné pro toho druhého, i když o významu tak trochu pochybujete. Takovou věcí jsou darované květiny.

krásná žena

 • Muži prostě nechápou, jak tato drobná pozornost dokáže zapůsobit na ženu každého věku.
 • V tu chvíli dokonce zapomene, že na světě existuje nějaké feministické hnutí.

Balení holeknení zkrátka jednoduché. Dá se naučit několik drobných triků, ale vždy záleží na kouzlu osobnosti. A to souvisí se zdravým sebevědomím. Taktizování je důležité, ale nikdy si na nic nehrajte a buďte sami sebou. Protože každému, kdo ví, jak na holky, je jasné, že do vztahu lež a přetvářka nepatří.