Krása

Každý si vybere to své

Máte rádi vzrušení a adrenalin? Nechcete příliš riskovat a raději se budete držet v zadu? Nebo naopak něco za život chcete vyzkoušet a objevit? Poppers jsou malé lahvičky vysoce koncentrovaného čisticího prostředku. Ptáte se, proč by vás to mělo zajímat? Proto tyto malé lahvičky účinkují také na vaše tělo a vaši mysl. Jakým způsobem to si hned prozradíme.

polibek

1. Stačí si přičichnout

– Jenom lahvičku lehce otevřete, přičichnete jednou a druhou nosní dírkou, ale nic se na začátku nepřehání, protože pak by vás mohla bolet hlava, mohli byste cítit závratě nebo by vám mohlo začít být špatně a zle od žaludku, proto je dobré hned to na začátku nepřepálit a spíše si vyzkoušet tyto prostředky pro potěšení.

2. Okamžitý účinek

– Nastupuje okamžitý účinek, který trvá jenom krátkou dobu, většinou jde o pár sekund či minut. Dostaví se bušení srdce, adrenalin vám vyskočí vzhůru stejně tak jako krevní tlak. Budete cítit uvolnění, ale zároveň báječné vzrušení. Touhu po milování a navozuje to ještě další pocity.

3. Užívání, jak, kdy, kde a proč?

– Tyto malé lahvičky se čichají kvůli svým krásným účinkům. Mnoho lidí si je kupuje na sexuální hrátky, protože pokud si je dáte před vyvrcholení, pak zažijete opravdový výbuch. Dostaví se orgasmus, jaký jste ještě nezažili. Použití je vhodné pro dámy i pro pány. Pánové těsně před vyvrcholením opravdu něco zažijí. Dámy zase mohou poznat nepoznané.

maska

Skvělé prožití všech prožitků

Některé páry to používají jako jednoduchou metodu jak proniknout. Zejména to platí v případě homosexuálů, kteří díky tomu prožijí zcela jednoduché proniknutí do zadečku. Užijí si tak ještě více anální sex. Bez toho to zřejmě nejde, protože s tímto produktem jsou volnější, díky tomu že poppers uvolňují hladké svalstvo a to jak intimních orgánů muže a ženy, tak i vašeho zadečku. Užijte si krásné pocity s vaším přítelem či přítelkyní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup