Zboží

Hledáte přístřeší pro akci?

Při přípravě akcí mají organizátoři napilno. Musí zorganizovat místo a datum konání tak, aby se dala očekávat přijatelná návštěvnost a nedošlo tak k finančním ztrátám. Je poměrně složité najít datum, které bude v létě vyhovovat většině lidí, protože v létě je dovolenková sezona, a tak část lidí bude vždycky někde pryč. I tak jsou ale počty návštěvníků poměrně vysoké, protože někteří lidé si některé akce ujít nenechají.

party stan
Léto je nejoblíbenějším ročním obdobím zejména díky počasí. Slunce a teplo je přímo ideálním počasím k tomu aby člověk strávil nějaký čas venku. Proto se koncerty i řada festivalů konají právě v létě. Pokud organizujete nějakou akci, určitě přemýšlíte nad tím, jestli se akce bude nebo nebude konat kvůli počasí a možná se vám už nejednou stalo, že jste akci museli rušit nebi přesouvat kvůli počasí. Právě počasí nám dokáže pěkně zpřeházet plány.

Každá změna akce s sebou bohužel nese i náklady navíc. Proto je dobré mít v záloze možnost, díky které akce i za deštivého počasí přitáhne alespoň část lidí a návštěvnost akce tak nebude úplně minimální. Počasí člověk neporučí a tak je dobré mít k dispozici zázemí jak pro organizátory a například prodejce tak i pro návštěvníky. Venkovní akce jdou zastřešit jednoduchým způsobem – stanem.

bílý stan

Profi stan je skvělou volbou pro případ nepříznivého počasí. Jeho použití je variabilní a dá se díky nepromokavému povrchu použít i během vydatného deště. Stany se používají i za slunečného počasí, protože díky UV filtru nepropouští všechno sluneční záření a tak nejen vy ale i návštěvníci ocení stín. Stany se prodávají v mnoha velikostech a ty největší mají rozlohu menšího bytu, takže se pod ně vejde opravdu hodně lidí i s posezením. Koná se vaše akce uprostřed polí? Nezapomeňte na podlahu, která je také důležitá a zvýší komfort návštěvníků v případě deště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup