Zboží

Ekologická taška

Jedná se totiž o produkt, kteří vaši klienti skutečně využijí. Zatímco propisky se rychle někam zatoulají či dopíší, hrnečky se rozbijí, látková taška se dá používat velice dlouho a její využití je skutečně všestranné. Jedná se o výrobek, který je skladný, lehký a klienti je mohou mít vždy při sobě. Mohou jej využít při nákupech, tašky se také skvěle hodí například na oblečení do fitness. Co je však hlavní, látkové tašky jsou ekologické a šetrné k naší přírodě. Zatímco dříve lidé preferovali tašky igelitové, dnes už se dávno ví, že jsou velice neekologické. Z toho důvodu je také mnoho obchodů zpoplatnilo. I když se jedná o malou částku, lidé moc dobře vědí, že se mnohem více vyplatí prvotní vyšší investice do látkové tašky, která se však dá použít opakovaně.

Velký výběr

V našem obchodě máte možnost objednat si látkové tašky s logem dle vašeho přání. Kromě standardního typu vám nabízíme také typ konfekční či šitý na zakázku. V našem obchodě se řídíme především přáním našich klientů. Nabízíme vám nejširší škálu barev, kde kromě základních pastelových typů najdete také výrazné barvy, které si vaši zákazníci oblíbí. Samozřejmostí je také to, že si můžete zvolit gramáž dle vašeho přání. Kromě standardních 140 gramů u nás najdete také tašky o gramáži 240 či 280 gramů. Další možnost máte ve výběru délky uch. U tašek na zakázku je možná také kombinace délky uch.

Další přednosti

Další předností našeho obchodu jsou bezesporu naše ceny, který jsou velmi atraktivní a upoutají vaší pozornost. Naši klienti oceňují také krátké dodací termíny. Vždy splníme vše, na čem se dohodneme. Pokud máte zájem o naše tašky, jistě vás také zajímá, jakým typem tisku provádíme potisk tašek. Tiskneme kvalitním sítotiskem, přímými barvami a také transferem. Vždy dbáme na přesnost detailů. S provedením vaší objednávky budete vždy spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup