Zboží

Buďte přemýšlivým pořadatelem

Organizujete dětský turnaj v přehazované u příležitosti dne dětí? Nebo v jiném kolektivním sportu, kde je nutností dres? Máte na takové výdaje dostatek finančních prostředků? Víte, že potisk triček z bavlny, včetně jejich výroby, pořídíte za pakatel? Vždyť trička můžete nakonec sportovcům darovat, jako vzpomínku na tento památný turnaj. Jako pořadatel se před všemi blýsknete originálním způsobem. Kdo to kdy slyšel, aby se o děti takto někdo postaral. V podstatě si všichni odnesou dárek, aniž by vyhrály. Dětem bychom tuto malou pozornost v podobě trička s potiskem upírat neměli!

trika

Určitě se Vám povede najít sponzora, který zafinancuje tak skvělý nápad.

Nakonec můžete i děti do jednotlivých družstev zařadit metodou losování. O co jde? Jde o to, aby se děti pobavily, aby si zasportovaly, aby neseděly doma u televize, nebo u počítače! Udělejte několik družstev s názvy, třeba zvířat, a tímto směrem směrujte i potisk bavlněných triček přibližných velikostí. Jedno družstvo budou medvíďata, druhé zase zebry. A ty další jsou jen na Vaší fantazii. Losováním získá malý sportovec příslušné tričko a zařazení do sportovního družstva.

A turnaj může začít!

Děti budou šťastné za to, že získaly pouhou účastí tak báječné a originální tričko s potiskem. A Vy splníte cíl Vaší akce. Děti si zasportují a mnohé z nich metodou losování poznají nové kamarády, se kterými se poprvé setkají v jednotlivých družstvech.

oblečení

S potiskem triček můžete operovat i při dalších akcích, které budete někdy organizovat. A nemusí to být jen akce pro děti. I dospělí si rádi zakoupí netradiční tričko potištěné vtipným motivem při cyklistickém závodu, který také pořádáte. Na těchto akcích můžete získat finance pro akce dětské. A takto to můžete točit pořád dokola.

Trička s potiskem na zakázku jsou skvělým nápadem pro Vás, přemýšlivého pořadatele!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup