Zboží

Jednorázové rukavice pro různé činnosti

Přicházíte denně do kontaktu se svými pacienty ve vaší ordinaci, ať už jako praktický lékař nebo třeba zubař? Je místem vašeho zaměstnání výzkumná laboratoř? Nebo pracujete jako tatér v tatarském salónu? Pak je samozřejmé, že musíte dbát maximálních opatření, co se ochrany zdraví vašeho i vašich pacientů a zákazníků týče. A protože velká část bakterií se přenáší dotykem, je potřeba tomu zabránit nejen důslednou hygienou, ale také za pomoci jednorázových rukavic, které vám poskytnou maximální možnou ochranu a zabrání přenosu infekce a bakterií a také vás ochrání před případným znečištěním nebo průniku nežádoucích nebo dokonce nebezpečných látek do vaší pokožky.

Zvolte si vhodný typ podle způsobu používání

Nejen podle vaší profese, ale i podle vašich momentálních potřeb je důležité, abyste si zvolili ten nejvhodnější typ těchto jednorázových rukavic. Samozřejmostí jsou různé nabízené velikosti, a to od nejmenší velikosti XS, až do velikosti XXL v univerzálním provedení jak na levou, tak i na pravou ruku.

Nabízené druhy:

· vinylové
· nitrylové
· latexové

Každý z našich nabízených druhů těchto ochranných prostředků má svá specifika. Vinylové třeba využijete tam, kde se nepracuje s potravinami a kde nebudou moc mechanicky zatěžovány. Latexové oceníte především tam, kde vám nevadí propustnost tohoto materiálu. Nejvíce jsou využívány nejen ve zdravotnictví, ale využijete je také v domácnosti při úklidu. Jsou pohodlné a přizpůsobí se vašim rukám. Jejich nevýhodou ovšem je to, že mohou způsobovat alergické reakce, což může být problém, obzvláště u lidí, kteří mají sklony k alergiím a vyrážkám. Oproti tomu jsou alternativou nitrylové rukavice, které alergické reakce nezpůsobují. Ty jsou také hojně využívány například ve zdravotnictví nebo v laboratořích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup