Zboží

Ametyst

Ametyst je drahý kámen, který je typickým svým zbarvením do různých odstínů fialové barvy. Nejen, že krásně vypadá, ale oslní vás i dlouhou řadou svých blahodárných účinků. Hodí se pro výrobu zajímavých šperků, ale také i jako interiérová dekorace. Ametyst je zkrátka drahým kamenem, který si oblíbíte i vy.

ametyst

Účinky ametystu na psychiku i fyzické zdraví

Ametyst přináší klíč k duchovnímu poznání a odvádí pozornost od nepodstatných materiálních hodnot. Léčí tak závislosti na hmotných statcích a učí pochopit smysl života. Pomůže vám v sobě objevit lásku k bližnímu, nezištnost a pokoru. Inspiruje vás k různým tvůrčím činnostem a umění. Poradí vám také, jak se můžete lépe naučit řídit svojí intuicí. Má schopnost stimulovat a zklidňovat naši mysl.
Po zdravotní stránce ametyst především přispívá k léčbě různých druhů bolestí, které zmírňuje a zrychluje rekonvalescenci. Skvěle funguje třeba proti bolestem hlavy a migrénám. Blahodárně působí i jako pomoc při odvykání různých druhů závislostí, jako je například závislost na alkoholu nebo cigaretách. Napomáhá ke zvyšování sníženého krevního tlaku a napravuje střevní mikroflóru.
Ametyst také skvěle účinkuje při žaludečních nevolnostech a kožních problémech. Posiluje obranyschopnost organismu a detoxikuje ho od nežádoucích a škodlivých látek.

drahý kámen

Čištění a nabíjení ametystu pro maximální účinnost

Dopřejte vašemu fialovému kamenu tu nejlepší možnou péči. Stejně tak i jako většinu dalších drahých kamenů i ametyst je nutné pro jeho správné fungování pravidelně čistit a nabíjet. Dbejte proto na pravidelné a důkladné čištění i nabíjení. Ametyst jednou za čas omývejte pod proudem vlažné vody a poté jemně osušte. Nabíjení provádějte raději ve stínu, protože v důsledku přímého slunečního záření by jeho barva mohla blednout, a to by přece byla velká škoda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup