Služby

Dopřejte si nový dech


Děti jste už úspěšně vychovali, vaše kariéra je téměř u konce, tak nastal konečně čas, kdy http://kalendar.beda.cz/kdy-slunce-vstupuje-do-jednotlivych-znameni-zviretnikuse můžete začít věnovat sami sobě. Pokud vám ještě zdraví vcelku slouží, je na čase začít si plnit sny, které jste měli už jako děti nebo mladí lidé. Vždyť ne nadarmo se říká, že každý je tak mladý, jak se cítí a štěstí přeje připraveným.
Můžete se zapsat třeba do kurzů tance, konečně tak můžete provést vaši partnerku po parketu jako opravdový profesionál. Co byste řekli studiu na vysoké škole. Že jste na to staří?! Ani náhodou! Váš mozek potřebuje trénink a navíc tu poznáte řadu zajímavých a nových tváří, se kterými se pak můžete scházet při sklence vína. A co se vypravit do zahraničí a naučit se novou řeč? Máte tolik možností jak začít znovu, vždyť nemusíte být jenom kouzelnou babičkou či dědečkem pro vaše vnoučata!

welnes

Nechte vaše tělo a duši odpočívat
Kromě toho byste neměli zapomínat na pravidelnou relaxaci, kterou vám zajistí správně zvolený lázeňský pobyt, pro který nemusíte chodit nikam daleko. Vašemu tělu se tak dostanete náležité péče, kterou si skutečně zaslouží.
Záleží jen na vás, jaké místo si vyberete. Pokud vás láká místo, ve kterém si oddechnete, a navíc to tam žije, pak se vypravte například do malebných Luhačovic, které leží v samém srdci Moravy. Mají naprosto ideální polohu se spoustou léčivých pramenů. Vyzkoušejte lázně luhačovice pro seniory, které vám poskytnou maximální péči a pohodlí.

Určitě se vám bude líbit také malebná architektura z pera Dušana Jurkoviče, kdy získáte pocit, jako byste se ocitli v pohádce. Zejména v období hlavní sezóny se můžete těšit na koncerty vážné i dechové hudby a v létě na festivaly, kterých se účastní i řada slavných osobností. Po procedurách si můžete zajít do kavárny na lahodný zákusek nebo zmrzlinový pohár.
Co se týká ubytování, můžete si vybrat z široké nabídky penzionů a hotelů. Každý si tu tak přijde na své.

senioři

Pokud budete mít chuť, zajeďte si na výlet po okolí, kde najdete řadu zajímavých památek a přírodních krás. A rozhodně nezapomeňte na typický suvenýr, tedy lázeňské oplatky přímo z luhačovické pece.