Služby

Nejenom sociální sítě vládnou světu

Zaujmout v dnešní době potencionální skupinu lidí na internetu, může být vcelku náročné. Konkurence je totiž nesmírně vysoká a začínající e-shopy či jinak orientované webové stránky nevědí, jak na trhu vyniknout. Řada z nich vsází na vlastní webovou stránku, která dnes představuje už jakýsi standard, který je běžně dostupný. Je tedy pochopitelné, že webová stránka s vlastní doménou nemá takový dosah, který bychom si od ní přáli. Ne nadarmo investují velké firmy každoročně miliony do své propagace. Jenže začínající firmy disponují jen s omezeným rozpočtem na vlastní propagaci. Je tedy možné získat vyšší návštěvnost i jinými způsoby, které jsou cenově dostupnější? Ano, my vám dnes některé z nich představíme.

Sociální sítě

Sociální sítě dnes doslova vládnou světu a jsou skvělým způsobem na vlastní propagaci. Je potřeba připustit, že uživatelské prostředí už ke svým uživatelům není tolik vstřícné, jako tomu bylo v jejich začátcích. Reklama je dnes již zpoplatněna a možnosti jednotlivých profilů vcelku omezené. Za každou funkci navíc je zapotřebí si připlatit. Vlastní profil je však možné založit a rozvíjet ještě stále zcela zdarma. Mnoho firem na sociální sítě zanevře a mnohdy si tak uzavře cestu za úspěšným businessem.

Digitální marketing

SEO analýza a nákup zpětných odkazů

Pokud máte alespoň jisté povědomí, jak internetové vyhledávače pracují, jistě víte, k čemu je dobré ovládat techniku SEO. SEO (search engine optimization) tedy optimalizace pro vyhledávače, jejichž cílem je, aby se daná internetová stránka objevovala na prvních příčkách vyhledávání na Google, Seznamu atd.

Algoritmus vyhledávání je ale možné obrátit ve svůj prospěch za pomoci nákupu zpětných odkazů. Kdy je možné zaplatit jinému pronajímateli webu za propagaci vaší stránky. Jedná se o efektivní způsob propagace navíc s vysokým dosahem. Toužíte tento způsob vyzkoušet?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup