Zboží

Na zařízení vaší kanceláře záleží

Vaší menší rodinné firmě se začíná dařit a vy postupně rozšiřujete svůj tým spolupracovníků. Postupně přidáváte další a další pracoviště, vybavíte novou kancelář, nebo doplníte stoly a skříňky do stávajících kancelářských prostor. Zpočátku si žádné disharmonie ani nevšimnete, ale co se stalo za ty měsíce, kdy jen přikoupíte další stůl v obchodním řetězci a přidáte skříňku pořízenou v bazaru? Najednou vaše kanceláře a pracovní prostředí vašich zaměstnanců působí velmi neuspořádaně a chaoticky, jelikož každý kus nábytku a každý zařizovací předmět je z jiné designové řady a navzájem spolu neladí.


Nepodceňujte to, jak vaše kanceláře vypadají!

Nemyslete si, že je jedno, jaký stůl pořídíte vašemu zaměstnanci a že nebude vadit, pokud bude v jiném barevném provedení, než stůl, který má jeho kolega vedle. Bude to vadit! Prostředí, ve kterém se vaši zaměstnanci necítí pohodlně a dobře má vliv na jejich výkonnost, ale hlavně nepůsobí reprezentativně. Pokud do takových kancelářských prostor přivedete své obchodní partnery, neuděláte dobrý dojem. A dobrý dojem je rozhodně krokem k tomu, uzavřít výhodné obchodní smlouvy. Začněte znovu!

Rozhodně se vyplatí, koupit nábytek z jedné nábytkové řady a dbát o to, aby jednotlivé kusy k sobě ladily nejen barvou, ale i stylem provedení.
Nejste si jistí tím, zda nebudete do budoucna muset tým znovu rozšířit? Nevadí! V takovém případě zvolte bílou, nebo černou barvu provedení! Bílá barva nábytku je velmi moderní a jedná se o provedení, které nejlépe ladí s ostatními kusy.
Až budete procházet nabídku vyberte zejména dostatečně prostorný pracovní stůl. Je třeba si představit, jak takový stůl vypadá za plného pracovního provozu. Musí být na něm dostatek prostoru nejen na monitor a klávesnici, ale i na telefon, blok na poznámky, a několik hromádek důležitých dokumentů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup