Zboží

Čelovka s červeným světlem je ideální outdoorový společník

Když jsme v terénu, potřebujeme na některé věci pořádně posvítit. Nejen jeskyňáři vědí, že dostatek světla je základ, nakonec – i v městském parku třeba při večerní procházce se psem nedosahuje zář pouličních lamp úplně do všech míst. A svítilna v jedné ruce, vodítko ve druhé, není to přeci jenom trochu nepraktické? Stejně tak je lepší, když máte při outdoorových aktivitách volné ruce, a právě tehdy přijde vhod lehká, a přesto velmi praktická čelovka.

celovka-s-cervenym-svetlem1

V čem spočívá kouzlo červeného světla?

Svítí, na vše dobře vidíte, ale neoslníte sebe ani nikoho z okolí, tak by se určitě ve zkratce dalo charakterizovat červené světlo, které se vyplatí nejen myslivcům, ale i běžcům a dalším skupinám. Cílem je vidět a nebýt zbytečně nápadný, už jen proto, že rušivé vlivy mohou vyplašit zvěř nebo v krajním případě například způsobit autonehodu. Čelovka s červeným světlem je vhodným pomocníkem i uprostřed mlhy, díky ní se zorientujete mnohem dřív. O tom, že je mnohem lepší mít na hlavě čelovku než neustále nosit v ruce baterku, byť by byla sebelehčí, snad ani diskutovat nemusíme. Praktický doplněk na cesty do terénu i krátké procházky městským parkem, víceúčelové využití je samozřejmostí!

Dobíjecí čelovka je připravena, stačí si ji nasadit

Velmi nízká váha, dlouhý dosvit a až pět hodin na nejvyšší výkon? Jistě, přesně taková může být dobíjecí čelovka, která má velkou kapacitu baterie, dosahující prakticky hranice typické u levnějších modelů smartphonů. Díky krytí IPX5 nebude problém ani krátký déšť a čelovce určitě neublíží ani další rozmary přírody – na vlhkost i horko je totiž skutečně výborně připravena. Je proto dobrým společníkem nejen při rybolovu, ale třeba i cyklistice. Stačí se jen porozhlédnout, aktuální nabídka na cel-tec.cz je velmi pestrá!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup