Zboží

Jednoduchý, ale efektivní propagační prvek může být i obyčejná samolepka


Potřebujte pro svou firmu skvělý propagační předmět s logem nebo drobný dárek či upomínku na akci či soutěž pro širokou veřejnost? Pro takové příležitosti je ideálním produktem samolepka. Nezabere místo, neváží moc, a pokud je zajímavá, rád si jí každý vezme, nejraději pak děti.
Využijte potenciálu samolepek a nechte si je vyrobit na míru. Volte však pečlivě všechny parametry, zbytečně mnoho informací či přílišná barevnost a složitost motivu můžou být i na škodu.

tisky

Rádi vám vyrobíme jakoukoli samolepku v základních tvarech, ale i v individuálních rozměrech. Konzultujte s námi vaše přání a požadavky a rádi vám poradíme. Vše lze zařídit pohodlně online. Přesvědčte se o vašich možnostech sami .

Základní tvary i možnosti podle individuálního přání, zvládneme vše

Jak tedy mohou vaše samolepky vypadat a co vše máte na výběr? Tak například můžete ovlivnit:

· Velikost – dle individuálních požadavků
· Druh papíru – matný samolepící papír, pololesklý samolepicí papír, superlesklý samolepící papír, PVC
· Tvar – kolečko, čtverec, ovál, trojúhelník či individuální požadavek
· Barevnost – CMYK, přímé barvy
· Zušlechtění – laminace, lak atd.
· Počet kusů

brožurka

Pokud chcete zajímavou samolepku i vy, ale nemáte s návrhem žádnou zkušenost nebo nemáte dobrý nápad, nechte si vyrobit návrh od nás. Samozřejmostí je pak i cenová kalkulace ještě před samotným tiskem, kterou odsouhlasíte nebo požadavky upravíte tak, aby vám cena maximálně vyhovovala.
Jisté je však to, že od nás dostanete vždy kvalitně vyhotovenou zakázku rychle a za příznivé ceny. Výsledný produkt vám pak rádi doručíme po celé republice dle vašeho přání. Rozhodněte se i vy pro samolepky od nás, pokud potřebujte jednoduchý, ale účinný reklamní prvek pro vaši firmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup