Zboží

Sloupky, které zabrání nejhoršímu


Častokrát se neštěstí přihodí, aniž by to člověk nějakým způsobem plánoval. Stačí se zaměřit na jednu věc a na druhé straně mu unikne něco podstatnějšího. Celkem velmi praktický příklad je manipulace s automobilem, či jiným strojem, které se například pohybuje ve skladech či v továrnách. To že si hlídá řidič jednu stranu, je bohužel velmi málo. Je třeba vnímat také zadní, přední i obě dvě boční strany, aby nedošlo k nějakému zranění osob či poškození věcí. Ideální je v tomto případě vratný parkovací sloupek, který se postaví na místo, kde je bezpečná hranice a za kterou se již nikdo nesmí dostat. Není třeba se obávat, že by se náhodou při nárazu poškodil. Je totiž skvěle navržený a rozhodně nezpůsobí ani škody na vozidle, které se rozhodlo do něj nacouvat.

ss_-_type_3__large

Komplexní řešení na pracoviště

Tým lidí, kteří mají zkušenosti s provozem na pracovišti a pohybem ve skladech, navrhne ideální řešení pro celou firmu. Tudíž zde vytvoří dobře zabezpečený pohyb pro osoby. Ten budou tvořit bezpečnostní sloupky. Tyto technologické projekty se vytváří na míru podle potřeby klientů, ale rozhodně jsou obrovským přínosem na pracoviště.

  • Nebude ohroženo lidské zdraví, tudíž se dá tak předcházet pracovní úrazům.
  • Nedochází k poškození zboží při neopatrnosti s manipulačním vozíkem.
  • Bezpečně je vyhrazena trasa pro provoz a pro chůzi, čímž je skutečně podpořena dostatečná bezpečnost.

ssey_with_hardware.355__large

V bezpečí i mimo sklady

Pokud chce zaměstnavatel zajistit skutečné bezpečí lidí, vozidel i věcí na svém pracovišti, tak může si nechat vypracovat projekt po celém areálu na silniční bezpečnostní zábradlí. Prakticky funguje na stejném principu, jen se nejedná o jednotlivé sloupky, ale v podstatě o velmi bezpečnou konstrukci zábradlí. Opět se při nárazu nepoškodí a ani neodře vozidlo, které vybočilo z trasy. Nicméně jej zastaví, protože slyšitelný náraz vystraší každého. Škoda, že to nelze aplikovat na silnicích, ačkoliv i zde se mohou časem odehrát podstatné změny.