Služby

Brigády přímo pro vás

Perfektní možnosti

Ať už sháníte jakoukoli práci na částečný úvazek, je vždy výhoda si utřídit veškeré možnosti a najít cestu, kterou se chcete vydat. S takovým správným portálem můžete hledat jednoduše a rychle, navíc upřesnit parametry tak, aby se vám filtrovaly jen vhodné nabídky – například týkající se vašich pracovních zkušeností, oboru, nebo například okruhu, kde jste ochotni pracovat.

U nás stačí zadat město a jednoduše posunout na liště jak velký okruh volíte. Následně vyjedou možnosti, ze kterých můžete vybírat. Můžete si být jisti, že brigády Plzeň jsou opravdu rozmanité. Ať už se chcete věnovat doručování zásilek, roznosu a kompletování letáků či dalších reklamních materiálů, nebo byste se raději pustili do pomoci v kuchyni, určitě objevíte tu správnou nabídku.

administrativní pracovník

Všechno na jednom místě a přehledně

Najít optimální brigádu například ke studiu na univerzitě, je někdy opravdu náročné. Spojit v časovém rozvrhu přednášky, cvičení, různé kurzy či exkurze a k tomu brigádu, která by se časově vešla právě mezi zmíněné činnosti, je náročné. Pokud ovšem víte, kde hledat, jistě máte velkou šanci na úspěch.

skvělá brigáda

Nemusí se to tak na první pohled zdát, ale nabídky právě brigád jsou poměrně rozšířené, ať už se jedná o formy dohody o provedení práce, dohoda o provedení činnosti nebo lze pracovat i na vedlejší pracovní poměr. Možná neuspějete v hledání ihned na poprvé, ale můžete u nás sledovat novinky a trendy, a vybrat si to nejlepší ihned, jak se objeví. Na nic nečekejte, a pokud objevíte vhodnou nabídku, kontaktujte zadavatele – třeba se bude jednat o skvělou příležitost, která vás posune dál. Mnohdy se stane i to, že z brigády při studiu se vyvine hlavní pracovní poměr, který vás bude živit. Nechte promluvit vaše schopnosti a dovednosti, díky kterým můžete získat nejen peníze, ale mnohem víc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup