Služby

S letáky spolehlivě rozšíříte každou informaci

Letáky jsou potřeba. I když si můžeme tu a tam přečíst zprávy o tom, že se jedná o zbytečné plýtvání papírem na rychle pomíjející zprávy, tak pravda je, že bez nich by se většina lidí nedozvěděla o tom, co se aktuálně děje. A když chcete někoho upozornit na zajímavou akci, kterou chystáte, ať už je to výprodej oblečení, akční ceny potravin anebo třeba to, že k vám přijede cirkus, tak právě roznos letáků je rychlým a velice účinným způsobem, jak to uskutečnit. Leták se dostane až přímo do schránky k dané konkrétní osobě.

lupa, barevné vzorníky

Snadno a efektivně tak upozorníte celou řadu lidí na to, co se chystá. A i když mají někteří lidé na schránkách nalepenou informaci, že o reklamy nestojí, tak je jich stále poměrně málo. Letáky jsou proto ideální pro rozšíření informace v nějakém konkrétním, jasně vymezeném území – třeba na území města anebo jiné, menší obce. Navíc, tisk letáků je poměrně rychlá záležitost, a stejně tak jejich roznos do schránek. Do týdne proto všichni vědí, co se děje.

Kde si můžete letáky vytisknout?

Prakticky v libovolné tiskárně. Jestliže máte zájem o nějaký nižší počet kusů, vystačíte si i s domácím tiskem. Nicméně v případě, že budete tisknout desítky tisíc kusů, jde vám o solidní kvalitu, pěkné barvy, přijatelnou cenu, a také vysokou rychlost, pak je ideální volbou tisk po internetu.

noviny a čaj

Na internetovou tiskárnu nikdy nebudete muset čekat. Nemusíte se ohlížet na to, zda má v danou dobu otevřeno či nikoli. Internetová tiskárna totiž nikdy nezavírá. Zde si můžete objednat tisk klidně i v noci, pokud budete chtít. Díky praktickému online systému si můžete navolit libovolné parametry, o jaké máte zájem, ať už chcete získat tiskoviny libovolné kvality a v jakémkoli počtu. Pokud hledáte levný tisk letáků eprinting.cz, tak jste zde na tom pravém místě, tím spíše, že si cenu můžete pružně upravit podle svých možností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup