Zboží

Arduino starter kity

Co to vlastně je ono v tolika pádech skloňované arduino? Je to vývojová platforma tvořená externími hardware periferiemi, vývojovým prostředím a vývojovými kity. K těm je možné díky digitálním a analogovým vstupům připojit nejrůznější externí doplňky, např. snímače, spínače, relé, motory, detektory a další.
Původně se jednalo o studentskou pomůcku pro ty, kdo neměli žádné zkušenosti s elektronikou a programováním. Nakonec se ale tento nápad uchytil a v oblasti elektroniky je dnes velmi rozšířeným pojmem. Arduino se postupem času rozšířilo do odvětví jako je věda a výzkum, průmysl, robotika a umění.

1283-6_noprinted

Ideální a levné řešení pro děti a začátečníky

Díky Arduino starter kit může začít s programováním opravdu kdokoliv, i laik. Je totiž ideálním řešením pro začátečníky i pro děti, kteří teprve s bastlením začínají. K tomu není potřebovat příliš mnoho. Vystačíte si s pár součástkami, počítačem a vývojovým kitem. Multifunkční Arduino starter kit je jako stvořený pro začátky s bastlením. Pomocí něj se snadno naučíte krok za krokem programovat Arduino. Při sestavování vašich projektů se obejdete bez páječky, obvody se totiž propojují pomocí vodičů.
Startovací set Arduino kit vám nabízí potřebné příslušenství pro bastlování a programování.

2240_laskkit-sada-soucastek-pro-smars-modular-robot

Výhody starter kitů
· snadné používání
· není nutná hlubší znalost principů elektroniky
· obejdete se bez pájení
· použití jednoduchého vývojového prostředí a programovacího jazyka

Rozmanité možnosti sestavení
Se startovací sadou Arduino si můžete naprogramovat takřka cokoliv – meteostanici, robota ovládaného na dálku nebo dokonce i alarm. Snadno také můžete vyrobit monitorovací zařízení, LED osvětlení s naprogramovanými změnami barev osvětlení a spoustu dalších zajímavých projektů.
Pořiďte si kompletní sadu pro vyzkoušení platformy Arduino v mini nebo maxi variantě a ponořte se do světa elektroniky a programování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup