Zboží

Ploty


Vybíráte právě nový plot pro váš rodinný dům a přemýšlíte, jakou variantu zvolit, abyste byli maximálně spokojeni? V dnešní době je na trhu dostupná dlouhá řada možností a vy si tak můžete vybrat přesně podle vašeho vkusu. Kromě designu je ovšem potřeba myslet i na praktičnost co do údržby, odolnosti a životnosti. Stojíte před rozhodnutím, zda volit klasiku v podobě dřevěného plotu nebo přemýšlíte i kovové nebo kované variantě? Zvolte si řešení, které vás nadchne nejen svým designem, ale také nízkou cenou a dlouhou životností. Pozinkovaný kov je jasnou volbou pro moderní bydlení. Přesvědčí vás benefity, které jeho pořízením získáte.

plot

KOVOVÉ A KOVANÉ PLOTY – JASNÁ VOLBA PRO VÁŠ DŮM
Moderní kovové a kované ploty jsou skvělou volbou pro ty, kteří preferují zajímavý design, kvalitní zpracování a odolné materiály. A není tedy divu, že jsou čím dál více populární. Můžete je zajímavě nakombinovat s podezdívkou a stanou se tak pěknou vizitkou vašeho domu.
A jaké výhody vám kovové a kované ploty přinesou?

  • vysoká odolnost
  • dlouhá životnost v desítkách let
  • nízká pořizovací cena z dlouhodobého hlediska
  • velký výběr vzorů
  • nulová údržba
  • lepší ochrana před zloději

Vyberte si z katalogu vzorů
Inspirujte se v našem katalogu a vyberte si z dlouhé řady zajímavých a originálních vzorů plotů. Zvolte si různé tvary, zdobení a zajímavé prvky, které celý plot ozvláštní a dodají mu zajímavější vzhled.

ploty

Široká paleta barev pro váš plot
Vybírat můžete i z široké palety nejrůznějších barev a sladit tak celkový vzhled plotu s podezdívkou nebo vaším domem.

Lepší a modernější bydlení, více času na rodinu a koníčky
Ušetřete si čas za údržbu a péči o váš plot a čas věnujte raději rodině nebo vašim koníčkům. Vsaďte na moderní a designové řešení v podobě kovových a kovaných plotů, které oceníte pro praktické vlastnosti.