Zboží

Nepříjemné potíže spojené s prostatou

Nezhoubné zvětšení prostaty je onemocnění, kterým trpí až 60% mužů ve věku šedesáti let. Problémy s dolními močovými cestami však mohou mít i mladší jedinci. Například již ve věku nad 40 let se začínají objevovat různé obtíže spojené s močením a močovým měchýřem. Trpí jimi přibližně 13 % mužů v tomto věku. U starších jedinců se následně riziko vzniku problémů s močovými cestami ještě zvyšuje a dosahuje u mužů ve věku nad 70 let poměrně vysokého procenta. Až 28 % mužů v tomto věku může mít také obtíže spojené právě s prostatou.

model

Příznaky prostaty

Jakými příznaky se vlastně toto onemocnění projevuje? Prostata a její příznaky:


1. Bolest při močení.
2. Slabý proud moči.
3. Obtížný start močení.
4. Nedostatečné vyprázdnění.
5. Nutkání na močení.
6. Odkapávání po vymočení.
7. Náhlý pocit močení.
8. Přerušované močení.
9. Močení i v noci.
10. Pocit neúplného vymočení.To všechno jsou příznaky, které se týkají této problematiky. Pokud vás také trápí některé z těchto příznaků, pak možná začínáte nebo už máte problémy s tímto malým orgánem, který se nachází ve vašem těle. Nezoufejte, existují přírodní přípravky, které jsou na bázi bylinek a ty mohou pomoci s těmito obtížemi. Zbavují projevů a zároveň posilují zdraví. Čistě na přírodní bázi, což naše zdraví ještě více podpoří.

prášky

Co se děje s naším tělem a proč vlastně tento problém nastává?
Prostata je malý orgán, který se nachází v malé pánvi každého muže. Je blízko močového měchýře, vlastně leží pod močovým měchýřem a obklopuje močovou trubici. Při jejím zvětšením, ke kterému může docházet vlivem stárnutí i samovolně nebo kvůli špatnému životnímu stylu, se tento orgán zvětší a následně zamezí průtoku moči z močového měchýře trubicí ven, a proto vzniká problém s močením. Jakmile se močová trubice stlačí, vlivem zvětšení prostaty, která je obyčejně velká jako asi jako vlašský ořech, vznikají problémy, které jsou velice nepříjemné a mohou nás trápit dlouhou dobu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup