Bydlení

Zateplete svůj dům kompletně

Zateplení rodinných a bytových domů znamená pro každou domácnost velkou úsporu finančních prostředků za energii. Faktem ale je, že samotné zateplení nebude mít tak dokonalý účinek, pokud budou vaše okna nekvalitní a bude jimi unikat teplo. V praxi se často setkáváme s tímto jevem. Nájemníci chtějí šetřit, ale zároveň se jim nechce investovat do komplexního zateplení, čímž se připravují o peníze, které by mohli použít na jiné úpravy domu.

tmavá roleta

Pokud jsou vaše okna v perfektním stavu, problém s jejich výměnou vám odpadá. Ale přesto můžete jejich funkci ještě zvýšit vhodným zastíněním, jehož výběru se meze nekladou. Kvalitní dřevěné rolety se hodí zejména na úpravu historických budov, ale najdou uplatnění i na budovách moderního rázu. Tento přírodní materiál uvítají všichni, kdo chtějí mít na svém domě designový prvek.

Mají vynikající tepelnou a zvukovou izolaci

Venkovní dřevěné rolety https://www.drevenerolety.cz/ dodají vašemu domu nejen neokoukaný styk, ale zároveň vám pomůžou šetřit náklady za topení. Mají totiž vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tento stínící prvek z přírodního materiálu vám bude nejen velkým pomocníkem při úspoře energie, ale zároveň vám bude sloužit jako dokonalý akustický prvek, což ocení hlavně majitelé domů nebo bytů, kteří bydlí na velmi rušném místě. Ovládání rolet je velmi jednoduché a můžete si hned vybrat ze dvou typů. Záleží jen na vás, zda se spokojíte s tím mechanickým nebo dáte přednost elektrickému ovládání.

spouštěcí roleta

Budou ozdobou vašeho domu

Chcete mít dům krásný a útulný? S dřevěnými roletami bude váš dům vypadat úžasně. Přírodní materiál nikdy z módy nevyjde a jeho vlastnosti jsou prostě nenapodobitelné. Vaše okna budou tímto estetickým doplňkem chráněna před nevlídnými povětrnostními podmínkami a zároveň vám bude sloužit jako bezpečnostní prvek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup