Služby

Web nebo e-shop?


Chtěli byste přesunout své podnikání na internet? Pokud jste doposud působili jen lokálně, měli k vašim produktům nebo službám přístup většinou jen lidé ve vašem okolí. Lokální byznys znamená omezené možnosti, omezený příjem a také omezený růst. Pokud chcete svůj byznys rozvíjet a neoslovovat jen lidi ve vašem okolí, ale v celé republice či v celém světě, je zapotřebí začít s rozšířením vašeho byznysu do online světa. Jestliže nabízíte služby, bude zapotřebí atraktivní webová stránka, pokud prodáváte boží, měli byste disponovat moderním e-shopem. Jak s tím vším začít?

seo

Vyberte spolehlivého partnera

Učit se programování, design a zároveň do toho studovat marketing, to by bylo na jednoho člověka moc. Proto je vhodné všechny práce s budováním online byznysu svěřit internetové agentuře, která vám zajistí vše potřebné, tedy vybudování silného webu i kvalitní marketing, včetně SEO. Agentur je na trhu mnoho, a ne každá pro vás může být vhodná. Důležité není vybírat podle cen, ale zejména podle historie, zkušeností a především referencí. Nedejte na plané sliby a vždy se přesvědčte o kvalitách dané společnosti. Pokud nechcete šlápnout vedle, spolehněte se na tvorbu stránek a e-shopů od společnosti 4WORKS Solutions s.r.o., která nabízí profesionální řešení pro tvorbu e-shopů i firemních webů. Její reference i služby najdete na webu Posunemevasvys.cz. Vytvoří vám webové stránky na míru, aby odrážely vaše myšlenky a zároveň oslovily všechny návštěvníky.

webové stránky

Řešení, které osloví zákazníky

Pokud chcete být úspěšní, potřebujete profesionálně vytvořený web, který je atraktivní, konkurenceschopný a dokáže již na první pohled přesvědčit potenciální klienty, že vy jste pro ně ta správná volba. Chcete-li, aby si web vedl dobře, musí splňovat celou řadu požadavků, od
responzivního vzhledu až po zabezpečení, správnou strukturu, kvalitní obsah aj. e-shopy by zase měly dbát na to, aby jejich podoba i obsah odpovídaly legislativě, byly napojené na účetní systémy, srovnávače zboží či sociální sítě. Nenechte si web vytvářet od amatérů nebo svépomocí, pouze zkušená agentura vám nabídne řešení, které vám zajistí, aby přesun podnikání na internet měl smysl. Shlédněte, jaké má tvorba webových stránek – Ceník.