Zboží

Výběr reklamních předmětů


Pokud se rozhodnete umístit údaje o firmě nebo společnosti na reklamní předmět, poté je důležité zvážit, jakou skupinu lidí budete chtít oslovit. Většinou se na takové dárky umístí logo, text je formě kontaktu nebo i možné upomínkové věnování. Jako úplně nejběžnější jsou pro opisky neboli kuličková pera, která nejsou nijak cenově náročná a odvedou skutečně skvělou práci. Navíc díky velmi levné investici se dají nabídnout skutečně široké veřejnosti. Výhodou pro majitele firem či vedoucí pozice je rozhodně to, že kvalitní tiskárny nenabízí jen potisk těchto drobných předmětů, ale předně si lze vybrat i vhodnou propisku a získat tak ucelenou objednávku. Žádná starost navíc se sháněním vhodných předmětů.

propisky

Firemní dárek

Praktický dárkem pro spolupracující firmy, obchodní partnery, ale i jako dárek k výročí pro zaměstnance, se hodí přece jenom lepší a dražší varianta psacích potřeb. Velmi praktické je dárkové balení v elegantní krabičce a samozřejmě ani zde nebude chybět ani logo firmy nebo text, který by zde měl přinést jisté poselství. Propisky s potiskem, levně a na každý povrch provede velmi profesionálním způsobem ABC tiskárna, kde mají bohaté zkušenosti a zvolí samozřejmě odpovídající verzi tisku. Výhodou je, že se dá objednávka pořídit online a také v krátkém časovém úseku vám bude k dispozici.

pero

Levný tisk neznamená špatná práce

Jen díky bohatým zkušenostem a bezkonkurenčnímu nastavení cen se ABC tiskárna řadí ke skutečně špičkovým odborníkům, kteří mají zkušenosti. Samozřejmě zvolí odpovídající technologii, tak aby tisk byl přehledný a dal se snadno přečíst. Proto se na každý povrch zvolí jiný způsob potisku. Vždy jde především o to, aby zákazník byl spokojený a jeho zakázka dlouho vydržela v efektním stavu. Reklama tak bude dlouho viditelná. Nicméně se skutečně dají zakázky pořídit za výhodnějších podmínek a dokonce ani poštovné nebude nijak drahé, což je další přínosný bonus.