Děti

Víkend jen pro vás dva


Jak dlouho už jste neměli možnost strávit klidné chvíle jen o samotě s partnerem, nebo partnerkou? Nespoléhejte se na to, že dostatek odpočinku vám poskytne týden letní dovolené! Rozhodně je třeba odpočívat i během roku. A protože během roku nám často musejí postačit víkendy, nebo prodloužené víkendy a dny státních svátků, je třeba vybírat takové pobytové místo, kde vám dva dny dokáží poskytnout dostatek pohodlí a celou řadu doplňkových služeb.

bazén, lehátka, slunečníky

Velmi vhodné je, pokud se chystáte na víkendový pobyt, vybírat si z nabídek, jejichž součástí jsou stravovací služby. Nejlépe formou all inclusive, kde máte možnost konzumace jídla, ale hlavně nápojů, po celý den. Takový pobyt pak bude zcela v režii odpočinku a bez starostí. Uvítáte jej zejména v lázeňských resortech a wellness resortech, kde se předpokládá, že strávíte pobyt na jednom místě. Pobyty bývají zpravidla doprovázeny možností masáží, zábalů, kosmetických služeb a jiných lázeňských procedur.

Máte však i možnost, strávit víkend v některém horském středisku, nebo v místě, které se váže k naší historii. Během dne se tak můžete věnovat dlouhým procházkám. V takovém případě volte stravování formou polopenze, jelikož část dne strávíte formou výletu. I na horách se však dají prožít romantické pobyty. Stačí si jen vybrat ubytování s wellness centrem. Po celodenním výletu za poznáním, nebo za přírodními krásami, není nic příjemnějšího, než odpočívat ve vířivce, v sauně, nebo v hotelovém bazénu.

lampa, zrcadlo, svíčkyv

Jak vidíte, krátký pobyt nemusí znamenat malý zážitek. Záleží jen na vašem výběru. I za dva dny můžete strávit nádherné chvíle. Domů se budete vracet odpočatí a plni energie. Teď už si jen vybrat, kam se vypravíte. Nezapomeňte si rezervovat váš pobyt včas. Víkendové pobyty jsou velmi oblíbené a jejich kapacita se rychle naplní!