Zboží

Udělejte radost všem


Je úplně jedno, zda vybavujete šatnu pro své zaměstnance, nebo pro svůj sportovní klub. Každý si zaslouží svůj vlastní kousek soukromí, který mu zajistí plechová šatní skříň.

Zaměstnanci různých společností, především ti, kteří se musí v práci převlékat, jistě ocení možnost vlastní uzamykatelné skříňky. Pokud je navíc doplněná ještě o lavičku, na niž je možno si během převlékání sednout, tak budou jistě více než spokojeni.

kovové šatní skříně

Bezpečnost na prvním místě

Samozřejmostí jsou funkční zámky, buď cylindrické, nebo otočné, záleží pouze na Vašich preferencích. Zámky jsou vyrobeny tak, aby odolaly násilnému zacházení a neumožnily vlámání do skříňky. Každý zaměstnanec tak bude mít své soukromí a jistotu, že jeho věci jsou v bezpečí.

Vnitřní výbava je velmi jednoduchá a praktická. Ve vrchní části se nachází odkládací polička a hned pod ní plastové háčky určené k zavěšování oděvů. Dvířka jsou chráněna plastovým tlumičem dorazu, ani hrubším zacházením se díky tomu dvířka neničí a jejich zavírání nepůsobí zbytečný hluk.

stará místnost, rozbité červené skříňky

Čerstvý vzduch je pro spokojený život nezbytný. Všechny šatní skříně naší výroby proto splňují parametry normy DIN 4547, to znamená, že velmi dobře větrají.
Nezávisle na ročním období bude oblečení uložené uvnitř vždy svěží a nezatuchlé.
Při objednávání Vám jistě hodně pomůže naše online poptávka. Do našeho formuláře pouze zadáte kód vybraného zboží, dále jeho množství a necháte si spočítat, kolik za takovou objednávku zaplatíte, včetně dopravy. V základu platí, že čím více objednáte, tím méně zaplatíte v přepočtu za jeden kus. Vybavujete-li velké prostory, online objednávka se Vám jistě vyplatí. Vše budete mít od začátku přehledně spočítané. Cena za dopravu se odvíjí od zvoleného dopravce a velikosti výsledné objednávky. V rámci našich služeb můžete využít i okamžitou montáž zboží ihned po jeho dovozu