Zboží

Trpíte depresí, nebo sociální fobií? Tento kámen vám pomůže!


Ve světě drahých kamenů a minerálů platí, že každý se hodí k někomu jinému, a pomůže jiným způsobem. Pokud však hledáte kámen, který vám pomůže překonat období depresí, zažene sociální fobie, a pomůže vám vykročit mezi lidi, nejlepší volbou bude sluneční kámen. Stačí jej chytit, a představit si, jak se z něj sluneční paprsky vlévají přímo do vaší duše, prozařují temnotu, a rozsvěcují vlastnosti, o kterých jste ani netušili, že je máte. Slunce totiž dodává člověku energii, aby zvládal projít životem, popral se s výzvami, a překonal veškeré překážky. A právě těmito schopnostmi Sluneční kámen disponuje.

slunce a strom

Jaké jsou jeho účinky?

Sluneční kámen má mnoho léčivých účinků. Pojďme si projít ty nejpodstatnější:

  • Sluneční kámen dodává energii jak tělu, tak i duši. Tuto energii tělo potřebuje, aby se zbavilo nemocí, a to jak fyzických, tak i psychických.
  • Dodává člověku nadhled, který je potřeba vždy, když nám nějaká situace připadá neúnosná, a my se z ní začínáme hroutit. Někdy je totiž řešení blíž, než si myslíme, a my to zkrátka jen nevidíme.
  • Zbaví vás strachů, které se jako strašidla zjevují ve vaší hlavě, a paralyzují vás, kdykoliv se pokusíte jen trochu žít.
  • Dovolí vašemu srdci trochu víc se otevřít, a nečekat, že vám každý ublíží. Někteří lidé snášejí bolest těžce, a když je zraní někdo, na kom jim záleží, uzavřou se vůči všem.
  • Sluneční kámen vám pomůže najít cestu ven z deprese, která jako rakovina zaplavuje vaši duši, a zakazuje vám cítit pozitivní myšlenky.
  • Sluneční kámen na nočním stolku pomáhá udržovat klidný a kvalitní spánek, který člověk potřebuje, aby se cítil dobře.

velký křišťál

Pro která znamení se Sluneční kámen hodí?

Sluneční kámen je skvělý pro Berana a Lva. Jelikož Beran mnohdy přes stromy nevidí les, pomáhá mu vážit si maličkostí, které tvoří celek, a zklidňuje jeho horkou hlavu. Lvi jsou naopak dobří vůdci, ale jejich dobrosrdečnost z nich mnohdy dělá terče psychických upírů, a oslabuje je. Sluneční kámen jim pomáhá nalézt stabilitu, a neztratit optimismus, ani v těch nejtěžších situacích.