Bydlení

Tak trochu jiný wellness

Když si pročítáte nabídky lázeňských pobytů, máte pocit, že jsou určeny pro osoby o dvě generace starší a že by to nebylo nic pro vás? To se pletete! Dnešní lázeňská střediska jsou již vybavena velmi moderním zařízením a nechybí v nich posilovny, půjčovny kol, bary a večerní program s živou hudbou. Těšit se můžete i třeba na vyhřívané bazény a moderní sauny nebo vířivky. Že vám je to stále málo? A kdyby hlavním artiklem v takových lázních nebyla voda, ale pivo? To už přesvědčí jistě každého. Do pivních lázní se můžete vydat nejen v páru, ale i s partou přátel. A takový prodloužený víkend bude jistě plný dobré nálady a zábavy. Jen si vybrat termín co nejdříve, pobyty se rychle plní!


Už aby napadl sníh

Také se tak nemůžete dočkat první sněhové nadílky, abyste ze sklepa konečně mohli vytáhnout lyže a běžky a vyrazit do hor? A proč byste museli čekat až do zimy? Horská střediska vám můžou nabídnout spoustu vyžití po celý rok, dokonce i v podzimních měsících. A že přeci jen toužíte trochu protáhnout tělo? Žádný problém, vezměte s sebou kola, nebo si můžete dopřát horskou turistiku. Tak hurá na hory!

Co se zbývající dovolenou

Pokud také patříte mezi ty aktivní pracovníky, kterým zbývá ještě mnoho dní dovolené, kterou si musíte vyčerpat do konce roku, využijte toho! Nezůstávejte doma. Rozhodně si i vy zasloužíte příjemnou dovolenou formou oblíbeného a atraktivního wellness pobytu. Určitě si i vy vyberete ze široké nabídky 170 hotelů ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Dnes už vám hotely nenabídnou pouze služby ve formě ubytování a stravování, ale celou řadu doplňkových služeb navíc! Třeba volný vstup do wellness zóny, nebo bezplatné využívání hotelových bazénů, vířivky nebo sauny. Samozřejmostí je i večerní vyžití v hotelových barech, často s živou hudbou. Zbývající dovolenou si tak náležitě užijete!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup