Zdraví

Štěstí je tady neustále a pro všechny


Najít skutečné a trvalé štěstí je vlastně velice snadné. A pro mnoho lidí by to bylo skutečně překvapivé, jak málo jim k takovému stavu stačí, a že k tomu nepotřebují vůbec nic, ani žádné peníze, ani majetek, ani jiné další pozemské statky. Vlastně je to celé jinak, než si mnoho lidí myslí. K tomu, abychom nalezli pravé štěstí nemusíme věci hromadit, ba naopak, tím nejlepším řešením je se těch věcí naopak zbavovat. Čím méně toho máme, čím méně věcí nás dusí a pohlcuje a svazuje, tím jsme čistší a je pro nás jednodušší nastolit harmonii, která pronikne každou buňkou našeho těla, bude z nás doslova dýchat a my se budeme cítit neskutečně lehcí jako vzduch, jako vánek.
socha boha

Stačí otevřít oči a začít se dívat

A najít harmonii ještě zde, v pozemském životě, dříve, než ji pro nás nastolí goddess Kálí, je ten největší dar, jaký můžeme dostat. A je naprosto úžasné, že něco tak cenného můžeme pocítit ještě zde na Zemi, a ještě lepší je, že k tomu vůbec nic nepotřebujeme, bohatě si vystačíme s prázdnýma rukama a s otevřenou myslí. Ovšem v tom tkví ten největší problém tohoto světa.
zadní světlo
Kdo dnes chodí s otevřenou myslí? Kdo se snaží otevřít své nitro a nahlédnout dovnitř? Kdo pátrá po odpovědích na zásadní životní otázky
? Život mnoha lidí je až neskutečně oploštěný. Oni už nic nehledají, oni se pouze honí za penězi, které si je podmanily, které jsou iluzí spokojenosti. A jedná se o tu největší iluzi, jaká kdy lidstvo pohltila a jen málo kdo včas prohlédne. Většina lidí musí několikrát zemřít, aby pochopila a je zde také mnoho těch, kteří se ani skrze smrt nedokáží vymanit z tohoto kolotoče a najít skutečný smysl svého bytí.