Zboží

Stačí zmáčknout a můžete jet


Přesto, že má den stále svých dvacet čtyři hodin, zdá se mnohým z nás čím dál kratším. Je to způsobeno zrychlujícím se stylem života. Snažíme se stihnout co nejvíce, a tak si musíme pomoci různými technickými vymoženostmi, které nám přidají vzácné minutky.

vrata do garáže

§ Moderní technika proniká například do našich kuchyní, kde nám pomáhají různé mikrovlnky a konvektomaty.
§ Ale to je stále málo.
§ Je potřeba ještě nějakou tu vteřinku uspořit.
Pokud jezdíte každodenně do zaměstnání automobilem, určitě je pro vás nepříjemné pokaždé vyběhnout z auta a pracně si otevírat garáž.Právě pro vás jsou řešením garážová vrata, která se vyrábějí
ve dvou variantách.

1. Výklopná– pod stropem garáže se vyklopí směrem ven.
2. Sekční– otevřou se kolmo směrem nahoru. Toto řešení je vhodné, pokud nemáte dostatek prostoru před domem, protože uspoří místo před vjezdem.

hnedá garáž

Praktické i pohodlné

Automatické ovládání garážových vrat je velice jednoduché i pro naprosté technické anti talenty. Je to stejně snadné jako například u televizoru nebo videa.
o Prostě se zmáčkne tlačítko a průjezd je volný.
Velkou výhodu pocítíte především za nepříznivého počasí, kdy nebudete muset vůbec vystupovat z auta a prostě si pohodlně zajedete dovnitř nebo naopak ven.
o Díky tažným nebo torzním pružinám, které mají bezpečnostní pojistku, nemusíte mít obavu z pádu vrat při nějakém nečekaném technickém problému.
Odborné firmy vám také zaručí, že si budete moci vybrat materiál i barvu tak, aby vrata naprosto dokonale ladila s okolím. Pokud máte své bydlení v rustikálním stylu, není problém zvolit imitaci dřeva. A to v provedení, které připomíná přírodní vzhled dřeva nebo v imitaci hladkého povrchu. Tento praktický doplněk je tedy určen i pro velice náročného zákazníka, který si zakládá na dokonalém vhledu svého domu.