Zboží

Souprava pro miminka, perfektní dárek při návštěvě miminka


Když se někomu z vašich přátel, příbuzných nebo kolegů narodí dítě, pravděpodobně budete dříve či později pozváni na oslavu narození dítěte. A je slušností připravit v tuto dobu překvapení. Pěkná sada dětského oblečení může být perfektní volbou, podívejme se, z jakých typů můžete vybírat!

Kombinéza je skutečným základem šatníku dítěte, protože je pohodlná a udržuje jeho pas v teple. Obvykle jsou navrženy tak, aby se daly snadno oblékat a svlékat, a samozřejmě mají prostor pro plenu.

V nabídce najdete také speciálnější kousky s krajkovým lemem na přední straně nebo na rukávu. Pokud přemýšlíte o sadě oblečení pro miminko z praktického hlediska, skvělou volbou je overal, čelenka s mašlí a odnímatelný medvídek.

oblečení pro miminko

Tepláková souprava

Pokud se návštěva miminka uskuteční o něco později, můžete také darovat sadu dětského oblečení, která obsahuje teplákový vršek a spodek. Lze je nosit od 4 měsíců věku dítěte, ale poté budou jedním z nejdůležitějších oblečků vašeho dítěte doma i na procházkách. Dětské tepláky jsou také vyrobeny z velmi měkkého a příjemného materiálu a lze je kombinovat s body nebo punčochami podle toho, jak je teplo. Dodávají se v tenčích a hrubších verzích, takže si můžete vybrat tu pravou pro každé roční období. Oblečení by mělo být snadné obléknout.

Další sady dětského oblečení

A to není konec sad, protože je k dispozici mnoho dalších možností. Existují také například kombinace, kdy je body kombinováno s mikinou nebo tepláky. Mohou být také skvělým dárkem, protože se jedná o kousky, které může vaše dítě nosit každý den.

A pokud se jedná o několikatýdenní novorozeně, možná byste se měli podívat na sady, které obsahují roztomilé vzorované dupačky pro miminka a dokonale ladící čepičku. Výhodou těchto setů je, že si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak zkombinovat oblečení. Jednoduše obléknete děťátku všechny díly setu, které jsou již barevně sladěny. Všechny naše 2dílné i 3dílné sety nabízíme v široké škále barev, od světlých tónů až po černou.