Služby

Skladovací kóje podle potřeby


Jedinečná služba, kterou poskytuje skladování Praha má mnoho výhod. Kdo má příliš malý byt, tak může mít zajištěné skladování věcí, které bude pod dohledem a navíc i pojištěné podle domluvy. Skladovací prostory jsou samozřejmě různě velké a také si lze předplatit dobu skladování, což je například ideální v potřebě uskladnění sezónních věcí.

1

Jak skladování Praha funguje?

Celkem jednoduše. Stačí se zaregistrovat u společnosti Profigroup skladování Praha a bude vám vytvořený účet, kde si budete moci později spravovat či zkontrolovat všechny uskladněné věci. Tudíž jestli si nebudete jisti, zdali jste si před několika měsíci uskladnili zimní výbavu, tak se stačí přihlásit a podívat se do svého obsahu skladovaných věcí. Rázem budete mít jasno. Veškerý obsah krabic se totiž nejen popisuje, ale profesionálními pracovníky fotografuje. Díky tomu se lze na skladování Praha zcela spolehnout, protože veškeré skladované věci budou v bezpečí.

Výjimky, které skladování Praha nemůže přijmout do svých kójí

Všechny předměty jsou skladovány do komerčních skladů, které mají různé velikosti, tudíž lze skladovat skutečně cokoliv, kromě výjimek.

  • Zboží a potraviny, které se rychle kazí.
  • Vše co je nebezpečné, střelivo, hořlaviny, výbušniny, chemikálie, plynové spotřebiče atd.
  • V žádném případě nepočítejte se skladováním živých tvorů.
  • A rovněž není vhodné zatěžovat skladování Praha i zapáchajícími věcmi.
  • Další nevhodné věci na skladování jsou předmětem obchodních podmínek.

4

Skladování Praha je zde pro vás

Společnost má své sklady zabezpečeny snímači pohybového senzoru a skladování je tak zabezpečeno non-stop. Ideální je, když si zajistíte kompletní služby od Profigroup, jelikož v podstatě všechno bude zajištěno a poskytnuta záruka na uskladnění. Přirozeně si můžete sbalit všechny věci a popsat tak krabice, aby pro případ potřeby jste si je mohli vyžádat. Každá zabalená věc je opatřena čárovým kódem a po zdokumentování, zalepením zabezpečena. Poté převezena do skladovacích prostorů, které jsou čisté, klimatizované a vytápěné. Zde bude uložena po dobu, kterou jste si objednali.