Zboží

S poppers si budete užívat víc, než doposud


Bavili jste se nedávno s kamarády o přípravku poppers, který nadšeně užívají během svých milostných hrátek? Dost pravděpodobně vám řekli, že jsou s tímto produktem velmi spokojení. Není se vlastně čemu divit, tento produkt užívají miliony lidí a statisíce párů, a to opakovaně. V čem tkví vlastně to hlavní kouzlo tohoto produktu? Proč jej mají lidé tolik v oblibě?

nahé tělo

  • Účinkuje to na každého
  • Nástup prvních účinků již po pár sekundách
  • Mnohem příjemnější, procítěnější a intenzivnější sex
  • Vhodné pro homosexuály i heterosexuály
  • Mnohem intenzivnější pocity a prožitky

Vyzkoušejte nové praktiky

Tento produkt není určen pouze k tomu, abyste vyzkoušeli něco trošku nového a netradičního. Spousta párů jej také používá na jednu konkrétní praktiku, a to na anální sex. Možná jste to nevěděli, ale právě poppers je v gay komunitě velmi oblíbený a populární. Tím, že povoluje hladkou svalovinu a intenzivně prokrvuje, tak anální styk mnohem více usnadňuje. V kombinaci s kvalitním lubrikantem je to zkrátka sázka na jistotu, pokud chcete tuto zajímavou praktiku vyzkoušet i vy.

holky

Vůně, která vás dostane

Používání poppers je samo o sobě velmi příjemnou záležitostí, a to z toho důvodu, že to nádherně voní. Budete naprosto unešení z toho, kolik aromat se nyní na trhu nachází – jedná se o desítky nejrůznějších kombinací. Volit můžete ovocné, kořeněné nebo exotické vůně, záleží jen na vašich preferencích. Nezapomeňte však brát ohled i na partnera, je velmi důležité, aby vám to vonělo oběma, ne pouze vám. Jedná se totiž o opravdu intenzivní záležitost.
Důležitější, než vůně je ale samozřejmě kvalita. Vybírejte primárně podle výrobce a dovozce, je velmi důležité se vyhnout nejrůznějším čínským náhražkám, investujte do skutečné kvality, které lze důvěřovat v mnoha ohledech, a to bez obav z toho, že vám přípravek může nějak ublížit.