Zboží

S čistotou to nepřehánějte


Jestli opravdu čistota stojí ve Vašem životě nade vším, pak se nabízí otázka, zda není přehnané, nebo až úchylné, jak se bojíte mikroorganismů, nebo téměř neviditelných nečistot. Pokud tedy v podstatě nic jiného neděláte, než že si soustavně myjete ruce, ale i nepatrný flíček na botě Vás dokáže přinejmenším rozhodit, potom to už hraničí s normálností.

sklo

To potom musíte mít i malou lahvičku poppers, která zachraňuje každičkou tečku na kožených věcech, viďte? Nebo ji snad ještě nemáte? Tento čistič kůže je vážně šikovný. A díky svému uchovávání v menších skleničkách, je také pro Vás rychle dostupný, abyste nedostal záchvat, že ta skvrna musí okamžitě pryč! Jen ji musíte mít pečlivě uzavřenou a uchovávat ji nejlépe v ledničce.

Poppers má i jiné účinky.
Při čištění obsahem lahvičky s poppers je vážně důležité, abyste si dali pozor na své zdraví, když začnete svou nepatrnou skvrnku na botě čistit! Nadýcháním výparů si můžete lehce přivodit zdravotní potíže, které Vás mohou obtěžovat.

· Můžete najednou pociťovat ohromný nával tepla.
· Může Vám náhle zčervenat obličej.
· Ani nevolnost se Vám nemusí vyhnout.
· Mdloby, či zvracení je také jednou z variant, které Vás mohou překvapit.

Ale také se můžete dostat díky poppers do stavu euforie a touhy po intimnostech. Dejte si proto pozor na to, aby poblíž nestála milovaná osoba! I když i tento účinek má své výhody, viďte? Ale dost žertů. Nebudete si přece ničit své zdraví jen proto, abyste zažil dvouminutovou rozkoš se svým partnerem! Tak dlouho totiž obvykle trvá účinek po vdechnutí!

bota

Vy byste se měli spíš zamyslet nad tím, zda to s tou čistotou opravdu nepřeháníte. Vždyť můžete ztratit přirozenou imunitu, kterou jste si během života vypěstovali. Nikdo po Vás nechce, abyste žili ve špíně. To je přece jen druhý extrém. Jen se držte hesla: Všeho s mírou!