Bydlení

Rychlá záchrana


Spalující horké počasí a trvá už několik dní. Ano, takto vypadá léto v posledních letech. Kdybychom mohli ráno sbalit deku a krém na opalování a strávit celý den u vody, asi bychom si na počasí tolik nestěžovali. Ale letní dovolená má jen jeden týden a zbytek horkých dní musíme strávit v pracovním procesu a doma.

pouštní písek

Jak vypadá takový návrat z práce? Přicházíme okolo páté hodiny odpolední a okna otočená na západní stranu dovnitř propouštějí spalující paprsky. Marně se těšíme na to, že si budeme moci doma odpočinout a načerpat nové síly pro příští den. Je nám nepříjemně v každé místnosti. A nejhorší pocity zažíváme v noci, kdy nám tropické teploty nedají spát. Ranní probuzení je tak ve znamení mrzutosti a únava se dostaví už v brzkých dopoledních hodinách. A takto to bude pokračovat po mnoho dní, nebo dokonce týdnů. Říkáte si, že další den už určitě nevydržíte. Taky nemusíte. Pro rychlou pomoc je tu vždy . Stačí jen zapojit a za pár chvil bude váš byt, nebo rodinný dům, opět obyvatelný a vychlazený na příjemnou teplotu. Mobilní klimatizace je velmi výkonná a můžete ji snadno přemístit do kterékoliv místnosti, kde zrovna trávíte své volné chvíle. Přes odpoledne vám poslouží v domácí pracovně nebo kuchyni, večer v obývacím pokoji a v noci ji rádi přivítáte ve své ložnici.

měření teploty

Snadné zapojení, rychlý úklid

Když přijdou horké dny, hledáte řešení, které vychladí váš byt co nejdříve. V takovou dobu si nemůžete dovolit čekat a musíte mít klimatizaci zapnutou do několika málo minut. Mobilní klimatizaci stačí jen vytáhnout ze skříně, zapojit a už si užívat proudění chladného vzduchu. Oceníte ji všude tam, kde nemůžete nebo nechcete upevnit klimatizační jednotku přímo na zeď, což je případ bytů v pronájmu. A o její výkon se nemusíte bát. Za chvilku vám bude zima!