Služby

Různé velikosti


Máte dílnu a zdá se vám, že máte poměrně nepořádek ve svých věcech, především v těch drobných, jako jsou hřebíky, šroubky nebo matice. U těch je potřeba mít přehled o velikostech a počtu, který vám ještě zbývá. Na jakékoliv drobné materiály u nás seženete praktické boxy, jistě si v naší bohaté nabídce najdete ty pravé . Odteď už budete mít vždycky srovnané drobnosti, které tak budete mít vždy po ruce, přehledně uspořádané a navíc ušetříte i spoustu úložného prostoru, který se díky praktickým boxíkům vytvoří ve vaší dílně.

dlouhé hřebíky

V naší nabídce najdete různé velikosti těchto skvělých úložných boxů, které nevyužijete jen na drobný dílenský materiál, ale také třeba na různé kreativní potřeby, jako jsou korálky různých velikostí, navlékací materiál a podobně. Jistě u vás najde využití na spoustu zajímavých drobných věcí. Už nikdy nebudete mít nepořádek ve věcech, a když budete něco hledat, nebude vám to trvat příliš dlouho, ušetříte tak spoustu vašeho času, kterým pak můžete urychlit vaši práci. Úložných prostorů není nikdy dost, ulehčují totiž lidem práci s hledáním, které často tvoří většinu času, který vám zabere celková práce.

matka šroubu

Ať už potřebujete úložné kufry jakýchkoliv rozměrů, u nás je zajisté najdete. Navíc za skutečně velice výhodnou cenu, která ovšem neznamená nízkou kvalitu materiálu, díky čemuž získáte skutečně skvělý produkt. Vyberte si tedy ten, který je tím nejskvělejším pro vás, takový, který se bude skvěle hodit do vaší dílny a usnadní vám práci ve všech podmínkách. Snadno si tak komponenty můžete přenést kamkoliv a pracovat v klidu se svým materiálem i když musíte opustit svou dílnu a pracovat v exteriéru. Díky praktickému řešení se vám neztratí ani malinký hřebíček, přestože budete kufr přesouvat z místa na místo. Praktické zavírání se o to stoprocentně postará.