Služby

I Vy se můžete stát Petrem Valešem


Jestli právě Vy máte za sebou období získávání teoretických znalostí a dovedností, které Vám poskytla škola, a stojíte na prahu vstupu do reálného života s vizí úspěšnosti, pak Vám mohou mnozí závidět.

Máte život před sebou, máte ambice, nápady, svobodné rozhodování o tom, čím se stanete. Dokonce i nějaké zkušenosti Vám škola v rámci praxí poskytla. Ty Vám ve Vašem rozhodování také pomohou.

Petr Valeš B2M Vám může být zářným příkladem pro Vaši budoucnost.
Vaše nadšené rozhodnutí dobýt svět se může některým zdát, jako naivní a úsměvné. Ale nedejte se odradit. Proto čerpejte inspiraci z dobrých příkladů z praxe.
Stačí mít připraven průzkum trhu ve Vašem oboru a potom nápad, jak jeho zásady a pravidla zjednodušit pro obě strany.

Ukažte světu, co ve Vás dřímá

Pokud máte nápad, který si v hlavě střežíte už několik let a který chcete zrealizovat, udělejte to. Potom si můžete potřást pomyslnou rukou s Petrem Valešem B2M, který zavedl poptávkový systém. Portál poptávek a nabídek, který zjednodušuje zákonitosti obchodu a veřejných zakázek.

Zavedl něco, co je prosperující, úspěšné. Zavedl systém, který má spokojené uživatele. Uživatelé mohou sdílet své názory, zavádějí diskuzní vlákna, kde hledají reference, zkušenosti s daným problémem.

Máte ve své hlavě také nápad, který byste tedy chtěli zrealizovat? Nebude to jednoduché. S tím musíte počítat! Ale věříte-li svému nápadu a obklopíte-li se lidmi, kteří také nepochybují a mají potřebnou kvalifikaci, neváhejte se stát úspěšným člověkem, prosperující firmou, kterou založíte a poctivě povedete ke světlým zítřkům.

Mějte zdravé sebevědomí, srovnané myšlenky a postupy a jděte si za svým cílem. Svět na Vás čeká!