Služby

Řešte hlodavce spolehlivě


Tato maličkost trápí velký počet lidí, kteří ji nijak neřeší nebo spoléhají na vlastní zásah. Vidět v domě pobíhat myš nebo venku na zahradě velkého potkana je normální. Neříkejte, že se vám to nikdy nestalo. Hlodavci žijí v naší těsné blízkosti, protože jim každý den nabízíme spoust zajímavých věcí. Ať už se jedná o zbytky jídel nebo jen teplé a chráněné útočiště. Venkovní chladné nebo naopak teplé počasí jim neprospívá a proto je vídáme doma. Uchylují se do našich obydlí za účelem vlastního přežití. My je ovšem vidíme jako nevítané hosty. Snažíme s jich zbavit a to za každou cenu. Nikdo nechce tyto tvory u sebe doma.

hubení hlodavců

Jak začít s deratizací? Je to velice dobrá otázka. Prví možností je zkusit to samy. Existuje nespočet možností, které můžeme použít od jednoduchých pastí, jedovatých návnad po speciální chemické spreje, které by je měli odpudit nebo rovnou zahubit. Ovšem musíme brát v úvahu domácí mazlíčky a děti. Pozření jedovaté návnady by je mohlo ohrozit na životě. Většinou se snažíme najít šetrné přípravky, které nikoho neohrozí. Ty ovšem nemusí být dobře účinné. A to ani nemluvíme o samotném odklízení hlodavců.

hubení hlodavců

Druhou a snadnější metodou jak účinně zajistit jejich vymizení je pozvání speciálních pracovníků, kteří se hubením hlodavců živí. Jsou to odborníci, kteří zjistí, o jaký druh hlodavců se jedná. Ať už jsou to myši, potkáni nebo krysy. Jejich první kroky vedou k obhlídnutí terénu. Přístupové místa, kterými se dostávají do obydlí. Naplánují nejlepší strategický postup a plán hubení. Pak už jen s vaším souhlasem se pustí do práce. Zatím co vy se nemusíte o nic starat. Můžete se věnovat každodenním činnostem, aniž by vás hlodavci ohrožovali. Účinné vyhubení nezvaných hostu je pro ně snadné a vy tak zajistíte vaší rodině bezpečí. Nemusíte se bát kousanců u domácích mazlíčku nebo u zvídavých malých dětí. Dítě nevidí rozdíl v hlodavci, kterého chovají doma a ve volně se pohybujícím nebezpečí. Řešte hlodavce spolehlivě.