Bydlení

Prostoru přece máte dost


Máte to zapotřebí? Každé ráno je to tak stejné, viďte? Leckdy ani nemáte náladu parkovat na svém prostorném pozemku. Brání Vám v tom otevírání příjezdové brány. Jak u blbých na dvorku. A to doslova a do písmene.

Musíte zastavit dál od brány, aby se brána dala otevřít, ale stále pozorujete cvrkot na silnici, kam zasahuje zadní část Vašeho nastartovaného vozidla. Ani manipulace s vraty na dálkové ovládání Vám nepomáhá. Jestli to nebude tím, že jste nezvolil raději posuvnou bránu , místo té s křídly.
Kdopak to byl? Ten, který Vám poradil taková vrata na pozemek?

otevřená brána

To tedy musel být filuta. Ale zřejmě jste nepřemýšlel ani jeden z vás. Takový pěkný prostor před domem, a Vy raději parkujete před ním. A přitom byste měl daleko klidnější spaní, kdybyste parkoval za oplocením, viďte? Ale kdo má pořád ta křídla příjezdových vrat otevírat a zavírat!

  • Víte, že instalováním posuvných vrat ušetříte spoustu místa?
  • Že se v pohodě vejdete před vrata, aniž byste se svým vozidlem zasahoval do silnice?
  • A pokud se rozhodnete pro dálkové ovládání posuvné brány, potom bude Vaše pohodlné parkování na vrcholu blaženosti!

Už nebudete muset nikdy parkovat na ulici před domem. Své vozidlo budete mít bezpečně zaparkované hned před domem, nebo rovnou v garáži, která je také pěkně prostorná.

ovládací brána

Kvalitní posuvné brány vedoucí na Váš pozemek jsou k nezaplacení. Vůbec nevypadají špatně a žádná překážející křídla brány neexistují. Dokonale splynou s ostatním plotem vedoucím kolem Vašeho celého pozemku. Jak pohodlné bude Vaše parkování u domu, ale hned za plotem, který Váš majetek chrání. A to včetně Vašeho vozidla. V klidu můžete odnést nákup, který máte v úložném prostoru vozidla, zatímco se pomalu bude posuvná brána za Vámi zavírat. Všechno by klapalo na jedničku!

Neučiníte tedy krok ke změně, která Vám přinese pohodlí, místo každodenního zlobení? A věřte, že ovládat posuvnou bránu dálkovým ovladačem bude teprve pohodička!