Služby

Projekt DriveZone pro automobilové srdcaře


Automobilový svět je velice zajímavý a v mnohém může být velmi inspirativní. Proto se automobiloví nadšenci sdružují na různých serverech, kde si mohou vyměňovat své zkušenosti a dozvědět se zajímavosti a novinky. Jedním z projektů, který je „autíčkáři“ oblíben, je unikátní automotive projekt DriveZone. Na jednom místě se tak každý automobilový nadšenec dozví celou řadu důležitých informací.

  • Zajímá vás, kde se konají srazy nebo kde se můžete nechat inspirovat v oblasti tuningu?
    • V tomto případě je tím pravým kalendář automobilových událostí s online notifikacemi.

sportovní auto

Pokud se nechcete zabývat stálým vyhledáváním akcí, pak je výhodné se zaregistrovat. Díky registraci budete dostávat upozornění na blížící se události mailem a nemůže se tedy stát, že vám něco unikne. Registrací také získáte možnost komentovat články a zapojit se do diskuse. To ale není zdaleka vše. DriveZone nabízí vlastní sociální síť s odměnovým systémem, kde se platí vlastní měnou DriveCoin. Tyto virtuální peníze získáte celkem snadno za aktivitu na DriveZone.

Čekají na vás nejen praktické informace, ale také hry a videa

Projekt není určen pouze pro automobilové nadšence, ale na své si přijdou také aktivní cestovatelé, kteří si zde mohou snadno a rychle naplánovat konkrétní trasu s výpočtem délky a spotřeby pohonných hmot pro své auto.

audi

  • Atraktivitu DriveZone zvyšují různé soutěže o ceny a také online hry.
  • Ty jsou pochopitelně na automobilová témata.

S tímto projektem spolupracuje celá řada partnerů, u nichž lze získat různé benefity a využít slevové akce. Projekt DriveZone má také svou ryze praktickou stránku, kterou je auto inzerce. Prodávat a kupovat zde můžete v podstatě vše, co se přímo i vzdáleně týká automobilů. Ve chvílích odpočinku si můžete pročítat zajímavé články, recenze nebo sledovat videa a filmy s automobilovou tématikou.