Zboží

Prodej spolehlivé zdravotnické techniky


Moderní technické zázemí ve zdravotnických zařízeních je nezbytné nejen pro samotného pacienta, ale také z důvodu potřebného komfortu lékařů a celého ošetřujícího personálu při náročných lékařských zákrocích. Prodej zdravotnické techniky se týká především neonatální péče, ambulantního oddělení, operačních sálů, intenzivní péče. Spolehlivá a moderní technika je také nezbytná pro anesteziologii a zobrazovací přístroje.

zdravotnická technika

Univerzálníelektrohydraulickýoperační stůl

Základem vybavení operačních sálů je bezpochyby operační stůl. Jednou z univerzálních možností je operační stůl Inspital, který disponuje výkonným a stabilním elektrohydraulickým systémem. Jeho univerzálnost zajišťuje široká škála příslušenství.

  • Proto je tento typ operačního stolu vhodný pro různé typy chirurgických zákroků.

Světlo na operační a porodní sály

Dalším prvkem, od kterého je vyžadována naprostá spolehlivost, je operační světlo. Veškeré požadavky na osvětlení operačních i porodních sálů splňuje operační světlo Inspital. Je vybaveno LED technologií nové generace, která dodává špičkové světlo s dokonalým homogenním polem. Životnost LED světla Inspital se počítá na 60 000 hodin.

  • Operační světlo se vyrábí v několika variantách.
  • Vybírat lze z jednoramenného typu, dvouramenného nebo tříramenného.

technika pro zdravotnictví
Další výhodou zmíněného světla je také možnost doplnění chirurgickou kamerou s Full HD rozlišením a medicinálního monitoru.

  • O pohon lékařských přístrojů se postará spolehlivý a technologicky dokonalý medicinální kompresor Greeloy.
  • Lékařské přístroje jsou jeho prostřednictvím poháněné bezolejovým tlakem vzduchu.

Kvalitní zdravotnická technika je zárukou kvalitní péče o vaše pacienty a také jistotou, že bude celý lékařský tým pracovat v komfortním prostředí.