Zboží

Proč koupit Subaru? 3 x proto…


Život je otázkou volby. Tuto větu je možné aplikovat na nejrůznější životní situace. Jinak tomu není ani v případě koupi nového automobilu. Rozhodli jste se, že budete plavat s proudem nebo jste se z něho rozhodli vymanit a každodenní jízdu do práce proměnit v nezapomenutelný okamžik? Značek, které můžeme s klidným svědomím zařadit do konvekčního proudu je u nás nespočet. Všechny mají za úkol jediné, nalákat zákazníka ohranými triky na přelomové technologie, mezi kterými nakonec není příliš velký rozdíl. Pokud bychom však měli jednu značku automobilů z tohoto středního proudu přeci jenom vymanit, byla by to právě Subaru.

Sportovní automobil

Je tomu už více než půl století, kdy se tato automobilka snaží hledat odlišné postupy technického řešení a jít si tak trochu proti proudu. I přes neustálý souboj ostatních automobilek se snaží zachovat si svou tvář i charakter. Možná díky tomu už přestála nejednu krizi a její vlajkové lodi Subaru Outback se na celém světě prodaly miliony kusů. Proč je ale vlastně o modely této značky takový zájem? My vám přinášíme hned 3 důvody, proč tomu tak je!

Řada automobilů

  1. Automobily s kvalitní mechanikou

Žijeme v době, kdy se už příliš nehledí na kvalitu, ale spíše konečnou pořizovací cenu automobilu. Není tedy žádným tajemstvím, že se až příliš horlivě objevují případy nejrůznějších náhražek. Kvůli sportovnějšímu dojmu je mnohdy zvuk motoru přibarvován audiosystémem.

  1. Zkušenosti k nezaplacení

Není tomu tak dávno, kdy značka Subaru oslavila 50 let od uvedení svého systému pohonu všech kol. V roce 1972 totiž tato japonská automobilka představila svůj vůbec první automobil Van 4WD, který se pyšnil náhonem 4×4.

  1. Kvalita českých silnic

České silnice co se týče kvality, nepatří zrovna k těm nejreprezentativnějším. Podvozek aut Subaru jako by byl přímo konstruován na jízdu po nekvalitních českých silnicích.

Nemusíte se ale hned poohlížet po novém modelu, zavítejte do bazaru Subaru a vyberte si z široké nabídky ojetých vozů za příznivé ceny.