Zboží

Problém zralých mužů

Prostata neboli předstojná žláza dokáže potrápit. S věkem výrazně stoupá možné riziko jejího nezhoubného zvětšení. Není to sice stav, který by muže ohrožoval na životě, projevy jsou však nepříjemné, a přehlížení problému vede k jeho eskalaci. Přesto zde, stejně jako u všech zdravotních problémů platí 2 zlaté zásady:

1. Prevence je základ!
2. Včasné řešení problému výrazně usnadňuje léčbu.
V počátečních stádiích muži od středního věku příznaky snadno přehlédnou. Projevují se totiž v opravdu malé míře, často až jejich zhoršení vede k tomu, že pacient vyhodnotí diskomfort jako problém. Jedná se především o častější močení, noční močení, obtížné spouštění proudu moči, přerušované močení, pocit nedostatečného vyprázdnění močového měchýře a další. Některé projevy mohou souviset s běžným nachlazením, jiné mohou signalizovat závažnější zdravotní problémy. Při výskytu kteréhokoliv z těchto problémů ve zvýšené míře je nutná návštěva lékaře, který cílenými vyšetřeními vyléčí možnost závažnějšího onemocnění.
Věnujte pozornost svému tělu
Nezhoubné zvětšení prostaty zpravidla nevyžaduje invazivní metody léčby. Pouze v případech, kdy pacient příznaky dlouhodobě ignoruje, je potřeba k jejich odstranění chirurgického zákroku. Podpůrně mohou ke zlepšení stavu přispět i opatření v oblasti životosprávy: pravidelný a vyvážený pitný režim, dostatek pohybu, doporučuje se rovněž vyhýbat se také konzumaci většího množství alkoholu a pikantních a výrazně kořeněných jídel. Vhodné jsou také přípravky, které na základě přírodního osvědčeného složení podporují zdravou funkci předstojné žlázy. A přesně k takovým přípravkům se řadí i Prostadyne. Obsahuje pouze přírodní výtažky s bylin, které mají velmi pozitivní vliv na vylučovací soustavu a cévní systém.


Opět spěte celou noc bez přerušování.
Neodbíhejte na toaletu v naprosto nevhodných situacích.
Větře Prostadynu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup