Finance

Připsání peněz okamžitě: Jak funguje půjčka ihned na účet?


Učíme se trpělivosti od útlého věku, učíme se vydržet, být trpěliví, neuspěchat. Ale realita někdy nebere ohledy a nečeká. Zejména v otázce peněz je potřeba rychlosti často kritická. Takže pokud někdo potřebuje peníze bez zbytečných odkladů, může být pro něj rychlým řešením půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.

Je možné mít peníze na účtu okamžitě?

Již jste se setkali s nabídkou, že po odeslání žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na váš účet? Nejspíš jste skeptičtí, zvláště když někteří poskytovatelé mimo bankovní sektor slibují, že vám peníze zašlou do jedné minuty od schválení žádosti.

Je to skutečně možné? Jak mohou prověřit žadatele? Kde je čas na shromažďování všech potřebných dokumentů? Jak je možné, že nejsou nutné žádné další informace, dokumenty a potvrzení, bez kterých se žádný poskytovatel úvěrů neobejde?

Nebankovní půjčka je v tomto ohledu odlišná. Nezaznamenáte zde žádný zbytečně složitý bankovní systém, nepřemíru byrokracie, žádné zbytečné zdržování nebo bezdůvodné prodlužování. Nebankovní půjčka funguje v souladu s moderními technologiemi – jakmile o ni požádáte, peníze se okamžitě převádějí na váš účet. Takže ano, může to být skutečně půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.

půjčka

Standardem je 15 minut

Mnoho nebankovních společností nabízí půjčky do 15 minut od schválení žádosti. Ano, od schválení, nikoliv od odeslání žádosti. Je to důležité rozlišovat a mnoho lidí proto nechápe, jak mohou být peníze převedeny okamžitě. Samotné schválení totiž může chvíli trvat. Čím více informací k žádosti o půjčku přidáváte a o čím větší částku žádáte, tím déle může trvat schvalovací proces. Někdy to může trvat hodinu, jindy i déle. Ale ve srovnání s tradičními bankami je to stále jen chvilka.

Takže pokud vidíte u nebankovní společnosti slib okamžitého převodu peněz na účet, můžete tomu věřit. Toto „okamžité“ je často dále specifikováno – někdy to znamená půjčka do 15 minut, jindy do 5 minut, někdy dokonce do jedné minuty.

Která půjčka je nejrychlejší?

Hledáte půjčku, která bude absolutně nejrychlejší ze všech? Tedy aby šlo skutečně o okamžitý převod peněz na účet? Čas, který uplyne, než peníze dorazí na váš bankovní účet, závisí na několika faktorech.

  • Prvním faktorem je konkrétní schvalovací mechanismus používaný danou nebankovní společností – co vše se kontroluje, jaké dokumenty jsou vyžadovány, jak je brán zřetel na registry dlužníků, zda společnost funguje i v noci nebo o víkendech…
  • Druhým faktorem je typ půjčky – okamžitý převod peněz na účet rozhodně není hypotéka nebo jiný úvěr dosahující výše stovek tisíc korun nebo dokonce milionů. Čím menší částku si půjčujete, tím rychleji pravděpodobně peníze obdržíte.
  • Třetím faktorem je, jaké všechny podklady od vás poskytovatel půjček vyžaduje. Pokud potřebuje pouze občanský průkaz a výpis z bankovního účtu potvrzující příjmy, schvalování je rychlejší.
  • Čtvrtým faktorem je, že půjčka, při níž se méně dbá na negativní zápisy v registrech dlužníků, bývá rychlejší.

peníze

Opakovaná půjčka

Ještě jednu pozitivní zprávu máme pro ty, kdo plánují opakovaně si půjčovat. Výhodnější je vždy si půjčovat od stejného poskytovatele, pokud jste s ním byli spokojeni. Tento poskytovatel vás totiž již zná – ví, jak jste spláceli, má již ve své databázi vaše osobní údaje, nemusí vás opět tak pečlivě prověřovat.

Opakovaná půjčka od něj skutečně často dorazí okamžitě. 15 minut je zcela běžný čas, někdy může být ještě rychlejší. Navíc obvykle nemusíte znovu vyplňovat celou žádost jako poprvé, ale opakovaná žádost o půjčku je rychlejší a jednodušší. Někdy stačí jen požádat prostřednictvím svého uživatelského účtu, pokud vám ho poskytovatel půjček zřídil.

A ještě jedna výhoda – opakovaná nebankovní půjčka je často výhodnější, tedy s nižším úrokem nebo RPSN, protože jste již prověřeným klientem.

Učíme se trpělivosti od útlého věku, učíme se vydržet, být trpěliví, neuspěchat. Ale realita někdy nebere ohledy a nečeká. Zejména v otázce peněz je potřeba rychlosti často kritická. Takže pokud někdo potřebuje peníze bez zbytečných odkladů, může být pro něj rychlým řešením půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.Učíme se trpělivosti od útlého věku, učíme se vydržet, být trpěliví, neuspěchat. Ale realita někdy nebere ohledy a nečeká. Zejména v otázce peněz je potřeba rychlosti často kritická. Takže pokud někdo potřebuje peníze bez zbytečných odkladů, může být pro něj rychlým řešením půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.Učíme se trpělivosti od útlého věku, učíme se vydržet, být trpěliví, neuspěchat. Ale realita někdy nebere ohledy a nečeká. Zejména v otázce peněz je potřeba rychlosti často kritická. Takže pokud někdo potřebuje peníze bez zbytečných odkladů, může být pro něj rychlým řešením půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.Učíme se trpělivosti od útlého věku, učíme se vydržet, být trpěliví, neuspěchat. Ale realita někdy nebere ohledy a nečeká. Zejména v otázce peněz je potřeba rychlosti často kritická. Takže pokud někdo potřebuje peníze bez zbytečných odkladů, může být pro něj rychlým řešením půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.Učíme se trpělivosti od útlého věku, učíme se vydržet, být trpěliví, neuspěchat. Ale realita někdy nebere ohledy a nečeká. Zejména v otázce peněz je potřeba rychlosti často kritická. Takže pokud někdo potřebuje peníze bez zbytečných odkladů, může být pro něj rychlým řešením půjčka s okamžitým převodem peněz na účet.